Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen ez a fesztivál? Szerint...

Milyen ez a fesztivál? Szerintetek 17 éves lányoknak mennyire való?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=OjYWOKKn23I&t=151s


közel van viszonylag hozzánk, annyira nem is drága. szóval gondoltuk pár barátnőmmel, hogy mennénk


2018. jún. 23. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Semmilyen fesztivál nem való 17 éves lánynak. De ez csak az én véleményem.
2018. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1-es, ezt miért mondod? szerintem az ennyi idősek többsége jár ilyen helyekre
2018. jún. 23. 16:31
 3/5 radioheadyendremény ***** válasza:
81%

Nekem szimpatikusnak tűnik, ilyen Ozora-szerű lehet. :)

Persze baj mindenhol történhet, de szerintem erre a fesztiválra nem jellemző, hogy lányokat erőszakolnak meg. Úgyhogy menjetek nyugodtan, persze azért legyeket óvatosak!

2018. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Todboy ***** válasza:
70%
Hát talán elsőnek nem egy Goa partiba kéne mennetek, és habár állítólag nem olyan bajos, mint az OZORA, én nem mennék a helyetekben. Mint szülő sem engednélek el titeket, majd csak azután, hogy normálisabb, kisebb fesztiválokon rutint szereztek. Persze, hatalmas élmény, főleg az OZORA, de nem bírnám soká. Az is ellene szól, hogy én nem igazán bírom 0-24-ben hallgatni a trance zenét, nincs bajom vele, egy-két szám belefér, de meghülyülnék tőle ha csak ezt a műfajt játszanák.
2018. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Mi el akartunk menni ide, de a videók alapján elég laposnak tűnik. Azt azért nem mondanám, hogy annyira nem drága.
2018. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!