Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok feloldódni,...

Miért nem tudok feloldódni, önmagamat adni?

Figyelt kérdés
Régen nem voltak ilyen problémáim, a barátaimmal és sok emberrel könnyen megtalálom a közös hangot, olyankor a társaság közepe vagyok, sokat beszélek és nevetnek rajtam. Viszont az első komolyabb kapcsolatomnál nem tudtam sehogysem feloldódni, ilyen tipikus semmilyennek éreztem magam és úgy is viselkedtem, mint egy átlagos lány, kedves, aranyos, de semmi több és ez a fél év során sose változott. Keveset tudtnk találkozni és sokszor a barátaival voltam, akik nagyobbak nálam és ha társaságban voltunk meg se szólaltam, max ha kettesben voltam a barátaival, akkor elég jól ment a beszélgetés, jobban néha, mint a barátommal. Mióta szakított velem, rájöttem, hogy szerelmes voltam belé, és azóta nem tudok kapcsolatokat kialakítani, meg se szólalok idegenek előtt. Hogyan tudnék újra extrovertált lenni?
2018. jún. 23. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen ez nagyon ismerős.Te félsz igazán megnyílni mások előtt.Talán mert tartasz attól hogy átvernek. Félsz a komoly kapcsolatoktól de akiktől nem vársz semmit, azok társaságát kedveled.

Javaslom hogy vagy beszélj a sráccal vagy ha ez nem lehetséges,légy türelmes és adj magadnak időt.

A lényeg hogy ne erőltesd.Lehet hogy van benned egy érzelmi gát, blokk amit át kell lépned még.Kapcsolódj ki, merülj el önmagadban. És hagyd hogy sodorjon az ár,minél nagyobb a problémaya megoldás annál egyszerűbb és kézenfekvőbb.

Sokan "elmenekülnek" a problémáik elől ahelyett hogy szembenéznének velük, aztán csodálkoznak mikor belegabalyodnak saját problémahálójukba.


Harmónia és béke találjon meg téged!

2018. jún. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval volt egy jól működő életed. Jött a párkapcsolat, egy új szitu, ami elbizonytalanított annyira, hogy kihatott életed minden részére?
2018. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen, olyan dolgokat hozott ki belőlem,amiről azt hittem nincs bennem

mindig gyorsan túlléptem a dolgokon, most meg már hónapok óta nem tudom feldolgozni, ami ezzel a sráccal történt

2018. jún. 29. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes. Segítenék, de nem tudok. Nem voltam még hasonló helyzetben 🤔
2018. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!