Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek utálnak a haverom...

Szerintetek utálnak a haverom szülei?

Figyelt kérdés

Jó, tudom hogy utálnak... de kellett valami kérdés a sztorim mellé.

Szóval az történt, hogy van ugye egy baráti köröm és velük kitaláltuk, hogy iszunk. Mármint, hogy nem buliba, hanem csak összegyűlünk és bebaszunk.Mivel csak én tudtam alkoholt szerezni csak tőlem voltak a piák. Mindenki ott aludt, ahol voltunk, kivéve egy gyerek (amúgy 16-17 évesek vagyunk) azt a gyereket éjfélkor vitték volna haza a szülei. 6-ra mentünk és ő úgy döntött, hogy 6tól 8ig iszik, hogy 12-re kitisztuljon. De 6-tól 8-ig olyan mennyiséget ivott, amennyit mi az egész este alatt nem :DD

Már ott telihányta a házat, otthon meg az ágyát. :DD

Amikor hazafele mentek elkezdték faggatni a szülei (mert látták rajta, hogy be van baszva) és az a barom elmondta, hogy tőlem van a pia. :DD

Na mondanom sem kell, hogy az összes szülő megtudta és akkora balhé lett, hogy ezen a nyáron szerintem nem baszunk be többet :DD


2018. jún. 27. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Amatőrök :D
2018. jún. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És van konkrét kérdésed is, vagy csak hencegni akartál? A szülők sem amatőrök, valószínűleg sejtették, hogy lesz majd ott alkohol, azonban ügyelnetek kellett volna arra, hogy mértékkel igyatok, mert ha a gyerekem teleokádná a házat, olyan rosszul lenne, én is nagyon mérges lennék.
2018. jún. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idővel majd megtanulja hol vannak a határai. Kellenek az ilyen tapasztalatok is 🙂
2018. jún. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!