Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Férfiként hogyan legyek...

Kérdezőférfi kérdése:

Férfiként hogyan legyek domináns chaten?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben nincs sok időm az életben ismerkedni, mindig is ott szoktam ezért nincs tapasztalatom abban hogy chaten hogyan ismerkedjek. Mint mindenki én is megtapasztaltam azt, hogy neten az emberek nem nyitottak, luxus válaszolniuk. Társat szeretnék magam mellé akivel találkoznék vele, csókolóznék amit épp más pár is csinál.


Nők véleményét kérném, hogy mi az a stílus aminek örültök nyitásként és szívesen nekiálltok beszélgetni valakivel. Chaten hogyan keltsek érzelmet egy nőben mi az amitől beindultok? Itt chaten ez a terület új másabb mint élőben de megragadnám ezt a lehetőséget is amiért nincs sok szabadidőm. 26f



2018. jún. 28. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
te nem vagy tisztában a domináns szó jelentésével ahogy látom
2018. jún. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valamennyire igen, de annak ellenére, hogy tudom, nehéz alkalmaznom. Számomra a domináns az aki nem fizikai erővel vagy vulgáris szavakkal uralkodik a másik felett, hanem tudja jó értelemben irányítani a beszélgetést, olyannyira hogy vonzalmat kelt és tart fent a nő szemében. Magabiztos, vonzó embernek kell a férfinak lennie ahhoz hogy dominánsként megkapja a nő figyelmét ami elengethetetlen ahhoz, hogy barátnője legyen az embernek. De én nem ezt akarom kitárgyalni hanem azt hogy hogyan legyek neten sikeres a nők terén.
2018. jún. 28. 12:08
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

de ez is egy fontos pont, mert te tévedésben élsz

vannak akiknek bejön a domináns viselkedés, van akit pont taszít, mert azt érzik uralkodni akarsz felettük, másoknak meg pont az alárendelt viselkedés jön be


talán pont ezért nem jössz be a nőknek, mert ezzel taszítod őket


nem vagy domináns, de az akarsz lenni, de nem tudod hogyan

nem véletlen nem jön össze, másnak akarod magadat mutatni és a nők ezt megérzik és menekülnek, ha nem jön ösztönből, akkor az erőltetés látod mit vált ki

2018. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél őszinte. Elmondod hogy ismerkedni szeretnél a beszélgetés elején és ne a szexről beszélgessetek legalábbis ne ezzel támadd le.
2018. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt jól látod. Alapjáratban én olyan férfi vagyok aki tiszteli a másikat és egyenlőnek tekint a másikra, de az életben azt tapasztaltam, hogy a 20-30 éves nőket nem izgatja, sosem vonzottam őket kellően annyira mint ahogy én akartam volna. Hiába Nem voltam lekezelők velük, ez nekik egyszerűen nem jön be, ahhoz hogy ne csak barátként tekintsenek rám. Ezért gondolkoztam el azon hogy vátoztatnom kéne és lehet hogy felkéne vennem a magabiztos, de dominánsabb személy szerepét, mert lehet ezt hiányolják a nők bennem. Lehet jobban szeretnék azt ha férfiként irányítanám őket, persze ez alatt nem azt értem hogy mint a katonaságban, hogy parancsolgatok nekik.
2018. jún. 28. 12:17
 6/12 A kérdező kommentje:

Volt már hogy bevallottam azt hogy a párkeresés a célom és nem csak a sex, ez előre is vitte az ismerkedést de végül csak zsákutca lett az egész annak ellenére hogy nem voltam lekezelő vele.

Másoknál érthetetlen módon mint az őstulok úgy bánik a másikkal és még is hajlandó a nő mellette maradni. Ilyen semmiképp se lennék, de nem is szeretnék egyedül lenni, ezen változtatni akarok és úgy érzem hogy a személyiségemen kell változtatnom ahhoz hogy kellően vonzó legyek szerintem.

2018. jún. 28. 12:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom te milyen vagy, én nagyon jól eltudtam beszélgetni sok lánnyal/nővel neten és volt aki bepróbálkozott, mert tetszett nekik a személyiségem


ami nagyon fontos, hogy legyen jó humorod, nevettesd meg, de lehessen veled komoly dolgokról is beszélni és ne mindig magadról akarj beszélni, hanem hallgasd meg és ha nem kér tanácsot ne akarj neki tanácsot adni :D


én 25 vagyok, szóval kb egyidősek vagyunk


add önmagadat, ne akarj dominálni

én domináns vagyok az élet bizonyos területein, de nem akarom fitogtatni a dolgokat chaten, nem erőszakolom meg magamat, hogy "na akkor most domináns leszek"

simán csak beszélgetek, jól érzem magam a partnerrel


ami még jó pont lehet, ha érdekes vagy és nem unalmas

tehát olyan dolgok érdekelnek, vagy olyanokat csinálsz ami számukra érdekes


sokak szerint az informatikusok unalmasak, én programozó vagyok és többektől jött már olyan mondat, hogy "hát nem így képzeltem el az informatikusokat"

én elég pörgősen, lelkesen tudok beszélni, megpróbálom motiválni akit tudok


legyél határozott, ha dönteni kell, akkor dönts és ne gondolkodj sokat, persze attól még legyél alapos

2018. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

A valóságban legyél domináns, ne chaten. A neten ismerkedés nyomiknak való, én a valóságban hiszek és a valódi emberekben.

37N

2018. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha eleinte zárkózott a a nő akkor hogyan érjem el, hogy megnyíljon előttem elakarja majd mondani mi az ami érdekli őt? Van aki rögtön megnyílik van aki soha és van olyan is aki megtetszik első ránézésre, ezért eldöntöm hogy megismerem, de amikor beszélgetésre kerül sor rá akkor pont Nála derül ki hogy nem akar nagyon beszélgetni. Az ilyen meg nem nyíló szitukat akarom elkerülni azzal hogy elérjem azt hogy akarjon beszélgetni velem.
2018. jún. 28. 12:33
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

de ha valaki nem akar ismerkedni, akkor ne akard már ráerőltetni ezt


fogadd el, feleslegesen minek próbálkozol?

olyat keress aki nyitott az ismerkedésre vagy beszélgetésre

ezt kb olyan mintha te jól bekajálnál, tele vagy, de még valaki jönne, hogy itt a kaja egyél...neked sem esne jól

2018. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!