Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hívnak meg italra a...

Miért hívnak meg italra a fiúk, ha tudják, hogy van barátom?

Figyelt kérdés
Pénteken összekeveredtünk egy társasággal, akikkel utána elmentünk bulizni. Ismerkedés utáni 10 pecen belül téma volt, hogy 3 éve van barátom stb. Ennek ellenére az egyik srác hozott bort, másik meg vett Mexicornt :D harmadikkal meg ugyanarra lakunk és úgy volt, hogy hazavisznek, de mégsem mentem velük, erre másnap írt, hogy reméli nem haragszom, hogy előbb elmentek stb. Meg kérdezte azt is, hogy rendben hazaértem-e. Örült, hogy csatalkoztunk hozzájuk, mert így nem érezte magát annyira kívülállónak, mert ő sem ismert sok embert onnan. Semmi arra utaló magatartást nem mutattam, hogy tetszene bármelyik is, hétköznapi témákról beszéltünk. Akkor mégis miért voltak ennyire kedvesek? Vagy tényleg vannak ilyen rendes fiúk? Már megszoktam, hogy le vagyok ejtve ha kiderül, hogy van barátom:D
2018. júl. 1. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
simán kedvesek
2018. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Vagy csak nem érdekli őket hogy van barátod és probálnak közeledni. én is így szoktam és már több lány otthagyta értem a pasiját
2018. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is ismerek ilyet, aki rendre foglalt lányokkal akar kezdeni..
2018. júl. 1. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Most csak 1 ellenfele van (a pasid), ha független lennél, akkor a 10 udvarlód, a 3 armandód, a 4 kertészed és az összes osztálytársad ellen kellene versenyezniük! :D
2018. júl. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert csak az a nő foglalt, amelyiken fekszenek.
2018. júl. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze lehet az is, hogy nyomulnának. De simán az is benne van, hogy csak normálisak. Pasi-pasi helyzet lenne, akkor csak annyi lenne a dolog, hogy szimptikus embernek tartanak, akivel barátkoznának
2018. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert jól nézel ki. Reménykednek, hogy lesz valami. Idővel otthagyod a jelenlegi pasid, ilyesmi.

Én, aki nem nézek ki jól, még ha flörtölök is velük, mosolygok rájuk, akkor sem keresnek másnap.

2018. aug. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kapuban is van kapus
2018. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kapuban is van kapus mégis lehet gólt lőni
2018. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!