Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mit kéne csinálnom...

Szerintetek mit kéne csinálnom egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Általánosba járok és csoportbontás lesz a következő évben. Engem abba csoportba tettek, ahol ugyan jóba vagyok 3 lánnyal, de ők jobban jóba vannak egymással (+ a pasijukkal is biztos ott fogják majd egymást nyalni). A másik csoportban viszont ott van egy olyan barátnőm, akinek nagyon fontos vagyok, és még a legtöbb jó arc is oda került. Az a barátnőm nekem is elég fontos, de vele nem tudok olyan jól kijönni mint ahogy régen ki tudtam jönni a másik 3 barátnőmmel. Írtam már egy srácnak, hogy nem akar e cserélni velem helyet, de attól félek, hogy ha kiderül ez a egész az a három barátnőm meg fog utálni.

2018. júl. 8. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha emiatt megutálnának, nem voltak a barátaid. Amúgy meg szünetekben találkozhatsz simán a másik barátnőddel.
2018. júl. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!