Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nem megy az ismerkedés,...

Ha nem megy az ismerkedés, azon egy jó autó sem segítene?

Figyelt kérdés

Unokabátyám anno 25 évvel ezelőtt egy Peugeot-val vonzotta a pincér kolléganőit, ma már az sem mindegy milyen az autó.

Önbizalmam nincsen, ettől várnék visszajelzéseket


2018. júl. 12. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megnosultem meg jogsim se volt, nemhogy autom.

Ha most nem megy, akkor a te esetedben a kocsival se fog menni.

2018. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
AZ autó nem ér semmit
2018. júl. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, b..szdmeg, majd a kocsi fog odamenni a választottadhoz, bemutatkozik neki, és elhívja vacsorázni helyetted... Mégis mit gondolsz!?


Persze, felszínes érdekbarátnőkre könnyen szert tudsz tenni általa adott esetben. Ha ez neked megfelel, akkor hajrá. Valamirevaló, értelmes embert viszont egyáltalán nem fog érdekelni, hogy van-e kocsid, illetve hogy milyen típusú.

2018. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az autó semmit nem jelent. Ha autó nélkül nehezedre esik a csajozás egy Q7-ben sem fog működni.

Ezt nőként írom. Persze van az a réteg aki ha meglátja az autódat szét teszi a lábát de az szerintem nem kapcsolatra való

2018. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez marhaság!


Nekem volt régebben Porsche is, ami azért nem egy ruppótlan küllemet sugároz, aztán mégsem jött össze semmi. Amikor meg itt volt az ideje, akkor meg sikeresen ismerkedtem az autómról nem is tudókkal.

2018. júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy autó nem segít, de egy jó vonat, hmm...... meggondolandó.:)
2018. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm szexpartnerem egyszerre ez a kettő is teljesen függetlenül mennyi lém volt vagy autóm vagy sem ...
2018. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Hát figyelj. Egy renault meganeom van. Budára jártam dugni egy bomba szöszi kis milfhez. Medencés,csillivilli háza volt, kocsija valami suv. Pénz meg dögivel. Azon a környéken a legszrabb autó talán egy 2010-es amg merci volt. Nem hiszem, hogy a megane miatt járt össze velem. Én 26 vagyok, ő 44 volt.
2018. júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kár ezen gondolkozni meg véleményeket gyűjteni. Te is tudod hogy ha autó nélkül nem sikerült akkor azzal sem fog.


Bár..!! Ha önbizalmatlan vagy és ezért nem megy a csajozás és számodra egy autó olyan önbizalmat tudna adni ami kihat az egész személyiségedre akkor lehet hogy ilyen esetben segítség egy autó. Ilyen esetben aztmondom hogy talán.


De úgy, hogy full töketlen vagy de benyögöd, hogy van egy AMG-d úgyis veszett fejsze...

2018. júl. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!