Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok mi a véleményetek...

Lányok mi a véleményetek azokról a fiukról akik nem férfiasak ha nem inkább "lányosabbak"? Kort írjatok negatív pozitív jöhet egyaránt

Figyelt kérdés

2018. júl. 15. 03:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy ez mit jelent pontosan.
2018. júl. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%
A homikat bírom, elfogadom, de, a nyál ürgéket, pojácákat nem szeretem.
2018. júl. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok már éppenséggel lány (42/N) , de megírom a véleményem. A férfiasság relatív, mert minden korszaknak megvolt a maga férfiasság ideálja, és ehhez mérten voltak hozzá képest finomkodók is, már a középkorban is. Ha bele gondolok, hogy abban az időben hogy nézhettek ki parókával, brutális ékszerekkel, fodros gallérral a szántóvető paraszthoz képest, akkor elmondhatom, hogy régen is voltak hatalmas különbségek. Pojácák voltak, pipiskedőek, széplelkek. (a homoszexualitás sem új keletű)Nem csak a filmek idézik vissza valósághűen ezt a korszakot, lásd pl. Paradicsom meghódítása, hogy hányféle divat volt, és hányféle férfi, ahol betekintést lehetett nyerni a szegény rétegbe is, és a kényeskedő úri néphez is a palotában. Na de jó, egy film nem bizonyíték, nézzük meg a régi festményeket. Mindig azt bámulom, hogy hogy a bánatban bírtak ilyen ruhákat viselni férfiak? Ehhez képest akkor mi nők elférfiasodtunk, mert nadrágban járunk , és farmerben.
2018. júl. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elöször írd le, hogy mit foglalmagában szerinted a férfias és lányos, mert így nem lehet semmit mondani a kérdésedre.
2018. júl. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Én őt nagyon viccesnek, jófejnek tartom. Sokat nevetek rajta nagyon bolond.


[link]


De a lányosabb fiúkkal én kapcsolatot nem tudnék elképzelni csak mint barát. Nem tudnék férfiként nézni rájuk, mivel amúgyis szerintem 90%-ban melegek.


24N

2018. júl. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem melegekről beszélek
2018. júl. 15. 13:08
 7/8 anonim válasza:
Nekem a sminkelő,tapadòs nacit hordò fiúk egyszerűen hànyingerkeltőek
2018. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

(Tudom, késői válasz)


Engem kifejezetten csak ezek a fiúk vonzanak

2021. márc. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!