Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a lány szándéka?

Mi volt a lány szándéka?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég egy táborban megismertem egy lányt. A strandon voltunk, beszélgettünk és többször is megdicsérte a kockahasamat, aztán valakitől kért egy úszó szemüveget és mindig lemerült és a hasamat nézte. Aztán meg akarta fogni de ezt azért furának gondoltam. Egyszer mmegengedtem de csak mert csinos volt. Szerintem nem egy túl szokványos dolog. Igazából pár napja ismertem meg a lányt szóval nem tudom hogy most viccelődött vagy vonzódik felém, mert nem igazán tudom megérteni a lányokat. Úgyhogy főleg a lányok véleményére vagyok kíváncsi. Nem tudom befolyásol e valamit hogy a lány pár évvel idősebb.


Egyébként egy éve edzek és eddig még nem volt hasonló. Szóval nem tudom hogy közelednem kéne a lány felé, vagy inkább félnem kéne tőle, egyáltalán mi lehetett a szándéka?



2018. júl. 16. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem rád akart mászni, de én meggondolnám a helyedben, hogy olyan lány után kajtassak aki ráhajt minden jött ment kockahasra =D
2018. júl. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2018. júl. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok az a lány pár évvel idősebb, de tényleg nem tudom mi lehetett a szándéka, úgyhogy ezért is vagyok kíváncsi főleg a lányok válaszára
2018. júl. 16. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A vesédet akarja
2018. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ez tényleg elég creepy..:D Melyik lánynak ne tetszene egy szépen kigyúrt test,kockahas?!A legtöbb lánynak bejön ha valaki izmos.Van aki mindegy csak legyen kockahasa bárki is legyen az...Az elég gyerekes es ijesztő hogy a víz alatt nézegetett téged és fogdosni akart... Menekülj!!!
2018. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tuti kancás volt és rád akart másznixD
2018. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!