Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet belőlem vicces...

Hogy lehet belőlem vicces (ebb) figura?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jó pár éve van már egy baráti tásaságom ahol általában mindig én csinálom a hangulatot. Az a problémám ,hogy nem tartom magam túl viccesnek. Olyan ember szeretnék lenni aki bármikor képes arra hogy a társaság egy részét megnevettesse , de úgy ,hogy már majdnem sírnak. Jó érzés mikor a poénjaimon nevetnek és én lehetek a vicces arc a tásaságban . Csak szeretnék "feljebb lépni".


A másik kérdés munkahelyre vonatkozik. Alapból viszonylag zárkózott vagyok de van jó pár olyan ember aki állandóan bolondozik meg ilyesmik és mindenki örül kb ha látja őket. Én ,hogy lehetnék ilyen? Alapból minden helyzetre tudnak ők reagálni is és általában mindenkit jó kedvre derítenek / megnevettetnek. Folyamatosan fütyörésznek, énekelnek . Biztos találkoztatok ilyen emberekkel már.


2018. júl. 16. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Spontenitás a titok:)
2018. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre sajnos születni kell. Néhány ember.. nem is értem miképp, de minden második, hétköznapi mondatával képes megnevettetni, mások viszont szinte soha. Sok tényező közrejátszik. Egyébként, ha te csinálod a hangulatot, és az valóban gyümölcsöző, szerintem nincs miért aggódnod.
2018. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Egyél tréfarépát
2018. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagyon vékony mezsgye, mert elsősorban le kell vetni a gátlásokat VISZONT meg kell maradni jó fejnek.. szeretik az emberek ha valaki karikíroz valakit, de azt nem ha őket. Saját magad bénaságait jól ki lehet figurázni,mert te magad vagy a célszemély és még tetszik is másoknak, hogy fel mered vállalni és viccet csinálni belőle.

Azt látom, hogy mindenkinek vannak fix poénjai a készleten, amit gyakran be lehet dobni és mindenkinek vannak vésztartalékai. (ezekből érdemes felkészülni, szituációkat elpróbálni magadban, hogy reagálj stb..)


Engem elég humoros embernek tartanak, szeretik,ha mulattatom őket, de hidd el, én sem tartom magam extra humorosnak. Nyilván az ember a saját humorát már kívül-belül ismeri.

Lehet, hogy nem kell már humorosabbnak, viccesebbnek lenned, elég,ha jobban figyelsz az adott társaságra és minél hamarább felméred, hogy milyen típusú poénokon nevetnek és alkalmazkodsz az igényekhez. (én magam is

így "dolgozom")


Sok sikert kívánok.

2018. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!