Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ha híresebb...

Szerintetek ha híresebb körökben szeretnék ismerkedni kire írjak rá először? Úgy gondoltam erre tökéletes az instagram de még nem döntöttem el ki lesz a személy.

Figyelt kérdés
Először Zac Efronra vagy Jack Depp-re gondoktam mivel Jack Johnny Depp fia és neki sajnos nincs instája. Szívesen fogadok ötleteket.

2018. júl. 16. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Pénz és javak nélkül szerintem senkire ne írj rá, ismert emberek tekintetében.

Nekem is vannak kedvenc versenyzőim akik bár közvetlenek, de érezni hogy nem egy skálán vagyunk társadalmilag,

2018. júl. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A hírességek oldalait ritkán kezelik ők maguk,ha igen akkor pedig olyan sok üzenet van hogy nem tud rá válaszolni.Szerencse kell hozzá ha még is.Viszont rengeteg kamu oldal van.
2018. júl. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek ha híresebb körökben szeretnék ismerkedni kire írjak rá először?"...

Szerintem ha hiresebb körökben szeretnél ismerkedni,írd be azt,hogy Wikipédia.

2018. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi ésszel meg gondolom magyarul is írnál :D
2018. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Johnny Deppnek van Instája,csak számunkra nem elérhető. Ha egy ilyen híresség nem zárolja a fiókját,valószínűleg az egy kamu. És ha válaszol,akkor szintén kamu. Ne is reménykedj.
2018. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az élet nem így működik...

Ha ez ennyire egyszerű lenne, mindenkinek híres barátai lennének.


Én sokat ismerkedem neten mindenféle körökben, annyit elmondhatok, 1-2 udvarias sor erejéig bárkivel lehet beszélni (mondjuk pont A+-os hollywoodi sztárokkal nem hinném).

De a pár soron túl, nem lehet kapcsolatokat építeni, hacsak nincs bennetek egy csomó közös, ezek csak egyszeri beszélgetések.

Mert az rendben van, hogy neked ők izgalmasak, de szerinted te izgalmas lennél nekik?

2018. júl. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!