Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Szerintetek ha híresebb körökben szeretnék ismerkedni kire írjak rá először? Úgy gondoltam erre tökéletes az instagram de még nem döntöttem el ki lesz a személy.

Először Zac Efronra vagy Jack Depp-re gondoktam mivel Jack Johnny Depp fia és neki sajnos nincs instája. Szívesen fogadok ötleteket.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Johnny Depp, Zac Efron, Jack Depp, Instagram

2018. júl. 16. 23:07  Privát üzenet  

A válaszok

Pénz és javak nélkül szerintem senkire ne írj rá, ismert emberek tekintetében.

Nekem is vannak kedvenc versenyzőim akik bár közvetlenek, de érezni hogy nem egy skálán vagyunk társadalmilag,

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. júl. 17. 01:17 Privát üzenet
A hírességek oldalait ritkán kezelik ők maguk,ha igen akkor pedig olyan sok üzenet van hogy nem tud rá válaszolni.Szerencse kell hozzá ha még is.Viszont rengeteg kamu oldal van.

# 2/6Időpont 2018. júl. 17. 08:37 Privát üzenet

"Szerintetek ha híresebb körökben szeretnék ismerkedni kire írjak rá először?"...

Szerintem ha hiresebb körökben szeretnél ismerkedni,írd be azt,hogy Wikipédia.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. júl. 17. 08:55 Privát üzenet
Ennyi ésszel meg gondolom magyarul is írnál :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. júl. 17. 16:20 Privát üzenet
Johnny Deppnek van Instája,csak számunkra nem elérhető. Ha egy ilyen híresség nem zárolja a fiókját,valószínűleg az egy kamu. És ha válaszol,akkor szintén kamu. Ne is reménykedj.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. júl. 18. 10:01 Privát üzenet

Tudod az élet nem így működik...

Ha ez ennyire egyszerű lenne, mindenkinek híres barátai lennének.

Én sokat ismerkedem neten mindenféle körökben, annyit elmondhatok, 1-2 udvarias sor erejéig bárkivel lehet beszélni (mondjuk pont A+-os hollywoodi sztárokkal nem hinném).

De a pár soron túl, nem lehet kapcsolatokat építeni, hacsak nincs bennetek egy csomó közös, ezek csak egyszeri beszélgetések.

Mert az rendben van, hogy neked ők izgalmasak, de szerinted te izgalmas lennél nekik?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. júl. 19. 03:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan oldal neten ahol lehet értelmesebb, érdekesebb emberekkel beszélgetni ismerkedni? (olyan mint mondjuk régebben a hotdog.hu)
Csajok én vagyok álmaitok pasija, vagyis csak akkor ha nem egy kimondott személy az álmaitok pasija ismerkedni?
Van itt olyan személy aki nem szeretne ismerkedni?
Lányoktól kérdezem. Te személy szerint milyen egyértelmű jeleket küldesz egy srácnak, ha ismerkedni szeretnél vele?
Hölgyek! Van köztetek olyan személy aki elsősorban a belső tulajdonságokat nézi egy srácnak? Lenne-e kedve ismerkedni?
Valaki ismerkedni, vagy beszélgetni? 24/F Magányos vagyok mert nem vagyok egy böbeszédū személy.

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!