Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan alakítsam át a Tinder...

Hogyan alakítsam át a Tinder profilomat?

Figyelt kérdés

Még nem raktam fel képeket, mert most regisztráltam és még nem igazán tudom milyen irányban kéne elindulnom.


20 éves vagyok és a cél egy hasonló korú lányt találni, aki nyitott egy párkapcsolatra. Nem a feleségemet keresem, de nem akarok sok egyéjszakást.


Lehetőleg hasonlóan mérnöki szakra jár :) Szeretem az okos lányokat.


Nem akarok WC szelfiket csinálni :)


Gondoltam, hogy a hobbiaimat bemutatom képeken keresztül, de ha a konditeremben csinálok képet, akkor kicsit felszinesnek és nagyzolónak tünhetek.


Másik szerelmem a moutenbikeozás és terepjáróval offroadozni, de ott megint kicsit nagyzolásnak tűnik beállni egy 12 milliós autó elé és lehet pont azokat a lányokat vonzaná be akik pénzesebb fiúkat vagy csak futókalandokat keresnek és a normálisokat elrettentené.


Olyat sem akarok felrakni, amin több emberrel vagyok.


Arra is gondoltam, hogy pár profi képet rakok fel, mert amúgy is elmegyek egy CV fotózásra, hogy a LinedkeInemen és különféle internetes helyeken sokkal professzionálisabb jelenlétem legyen.


... de ha csak ilyen képekkel rakom tele, akkor meg kb olyan lesz mintha munkát keresnék nem társat :)


Tudnátok ajánlani kép ölteteket?



2018. júl. 18. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A tinder nagyon felszínes alkalmazés. Még ha tényleg komolyan is gondolod az ismerkedést, akkor is érdemesebb a felszínes irányba elmenni a képekkel. Szóval az edzőtermes és mtb-s kép is mehet azonnal, indulhat a tinder profilod velük nyugodtan. Ennyi már elég.


Jaa, mindenképp legyen egy mosolygós kép is, ami tényleg olyan szimpátiakeltő. Ha az előzőek közül az egyik ilyen, akkor azzal is meg vagy 🙂


Ez után akkor még egy prfi képet is nyomhatsz fel, és akkor teljes a repertoár.

2018. júl. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem válaszolóhoz. Ide pont olyan képek kellenek, amiket leírtál, mert az egész nagyon felszínes és a csajok pont az ilyen dolgokra buknak.
2019. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!