Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt is azért csinálják, hogy...

Ezt is azért csinálják, hogy ezzel is bántsanak?

Figyelt kérdés

Volt már,hogy kiírtam kérdéseket,hogy nincsenek barátaim,depressziós vagyok,kiskorom óta kiközösítenek,szivattak az osztálytársaim stb..

Mindig rámírt valaki ilyen kérdésnél,hogy barátkozna velem.Az elején mindig közvetlenek voltak,volt hogy ígérgettek hogy a barátom lesz,találkozhatunk is stb..De 1-2 nap vagy hét után szó nélkül itthagytak.Ezzel újabb csalódást és fájdalmat okoztak.

Szerintetek direkt rosszindulatból akartak velem barátkozni,hogy aztán itthagyjanak és újabb fájdalmat okozzanak?És most röhögnek rajtam,hogy elhittem?

Nem hiszem,hogy valaha is lesznek barátaim,eddig az összes csak kihasznált,szivatott,megalázott,bántalmazott vagy itthagyott,eldobott mint egy megunt játékot



2018. júl. 18. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Sokszor amikor két ember ismerkedik, akár csak baráti céllal rá jönnek, hogy nem passzolnak és abba hagyják a beszélgetést.


Én sem szívesen beszélek olyannal, akiről kiderül, hogy dupla annyi idős mint én vagy minden egyes montatommal nekem kell a szavakat kihúznom a szájából, hogy egyátalán tudjunk beszélni.


Ha akarod rám is írhatsz, de én sem igérem, hogy legjobb barátok leszünk és kézen fogva fogunk a naplementénél sétálni egy régen az élet rejtelmeiről beszélve.


Az internet ilyen, sőt még a való élet is. Rengeteg emberrel találkoztam az egyemetem, akik barátságosak voltak és váltottunk pár szót, majd szinte soha sem beszéltünk maximum köszöntünk egymásnak egy ideig, mert kiderült, hogy ő nagy party állat engem meg kicsit sem érdekelnek az ilyen dolgok, sőt egyátalán nem iszom alkoholt...

2018. júl. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gonosz, undorító sz..rok tudnak lenni az emberek, de ennyire azért nem. Ilyennel azért nem szoktak trollkodni, főleg úgy, hogy nagyon sok magányos ember van itt, és legtöbbször ők is szeretnének barátot maguknak. Nem tudatosan akarnak ártani neked ezzel.


Vagy megijednek, amikor jól alakulnak a dolgok, vagy meggondolják magukat, mert mégsem akarnak felhagyni a régi életükkel, vagy költözniük kell Kistarcsára, bármi megeshet.


Eddigi tapasztalataim alapján tényleg úgy gondolom, hogy eszük ágában sincs tudatosan fájdalmat okozni neked. Lehet, hogy lusták, tudatlanok és érzéketlenek adott esetben, de ez nem arra van kihegyezve, hogy ártsanak neked ezzel.


Persze ettől függetlenül undorító viselkedés ez a részükről.

2018. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Az a probléma az típusú ilyen emberekkel ("az összes csak kihasznált,szivatott,megalázott,bántalmazott vagy itthagyott,eldobott mint egy megunt játékot"), hogy MINDENT bántásnak vesztek. Ez valami paranoiás túlérzékenység, vagy nem is tudom, mindenesetre elég szar lehet így élni.

Nem kell paranoiásnak lenni, vagy ha az vagy, akkor menj el orvoshoz.

2018. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ez párszor...Szerintem a személyiségemmel lehet a baj, vagy azzal, hogy ugye mivel élőben nincsenek barátaim, amikor valaki mégis beszél velem, örülök, hogy van egy személy, akivel megoszthatom a gondolataimat és ilyenkor hajlamos vagyok pl. elég sokat beszélni, meg úgymond rátapadok a másikra :/ Talán ez taszíthatja el őket..
2018. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak azt várják, hogy energiabefektetés nélkül szórakoztassák őket. Ja, amúgy te is ezt várod, nagyon úgy tűnik nekem. Te hogyan látod magad?
2018. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátaim.Régebben voltak,de állandóan szivattak,átvertek,megaláztak vagy csak kihasználtak stb.Már nem a barátaim.

A netes barátaim is csak elhagynak k*vára tele van a tököm az emberekkel.Ezeknek hála már nem is merek barátkozni,mert mindig csalódás a vége.Ezek a gyakoris “jóakarók” csak mégtovább rontottak a helyzetemen.Azzal,hogy itthagynak,csak azt érik el,hogy mégkevésbé bízok az emberekben és mégjobban antiszociális leszek.Többet biztos nem írok vissza senkinek sem még neten sem.

2018. júl. 18. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Így van. Nem is akarsz energiát belefektetni. Jól sejtettem 😃
2018. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Miért is nem?Ők szúrnak hátba és hagynak itt engem!

Mi az,hogy nem fektetek bele energiát?Egy órán keresztül írok egy levelet,de cseszhetem,mert válasz már nem jön rá..

2018. júl. 20. 16:12
 9/11 anonim ***** válasza:

De szemetek bizonyos kommentelők!


Kérdező,ne törődj az ilyenekkel. Az emberek rosszindulatúak,a vérükben van.

2018. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hny éves vagy ? Hol laksz?
2018. júl. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!