Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan keszuljek fel? Mire...

Szilard999 kérdése:

Hogyan keszuljek fel? Mire szamitsak?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet hogy most egyetemre megyek Kolozsvara,egy kisebb telepulesrol,pontosabban egy 30.000 nepesegu varosbol egy 300.000 nepessegube,mire keszuljek fel? nem ismerek semmit,szinte senkit,bentlakasban leszek,nem nagyon vagyok megszokva a tarsasagi eletel vagyis na,mondjuk nem vagyok visszahuzodo tipus,de mire szamitsak? mit probaljak megszokni?19 ,fiu vagyok,imadok bulizni,minden hulyesegben benne szoktam lenni,szoval mire szamitsak? mit probaljak elkereulni? Tanacsok?
2018. júl. 18. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben lesz. Én egy 260 fős faluból mentem 2 milliós lakosságú városba. Ne stresszelj rá, csak add önmagad és ne hagyd, hogy minden hülyeségbe belerángassanak és mikor buli van, akkor azért kicsit gondold át, tényleg jó ötletet mondanak-e éppen pl. éjjel kerítést átmászni, mert úgy rövidebb, de perszehogy beleakadsz, vagy kipróbáltuk bent a borssprayt... hát nem kellett volna.... Régi szép idők :)
2018. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem akik kisebb telepulesekbol erkeznek nagyobb varosokba, gyakran meg onallobbak is mint a varosiak (en amugy pesti vagyok, ez csak egy megfigyeles). Kulonben meg te te vagy, ne jatszd meg magad, rendben lesz minden. Csak most tunik nagy lepesnek ez az egesz, par het es belerazodsz, es ugyanugy otthonosan fogsz mozogni a varosban is. Nyilvan jonehamy embert meg fogsz ismerni es kialakul majd a tarsasagod, majd ok segitenek, ha valami gaz lenne. :)
2018. júl. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
400 fős határmenti faluból költöztem fel az 1.7 milliós Budapestre egyedül, lányként. Nem lesz semmi baj, ne aggódj, viselkedj úgy, ahogy jól esik, barátkozz azzal, akivel jól esik. Bulikon ne üsd ki magad teljesen :)
2018. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zold pacsi :D
2018. júl. 26. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!