Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Leordít az orvos sebészeten...

Leordít az orvos sebészeten miért hozzá mentem, én vagy ő volt a hülye?

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt voltam sebészeten de másik orvosnál. Most újra jelentkezett a probléma de már nem ugyanoda mentem vissza. Ezért meg rámförmedt hogy miért hozzá mentem. Mondtam azért mert aztmondták ott kevesebben vannak. Ezen megint mérges lett miért nem azt mondtam hogy mert benne jobban bízok vagy jobb híre van...


Igazából egyiknek sincs jóhíre és csak kettő lehetőség van...


De én mint laikus ha eltelt 1 év akkor kötelező vagy illendő lenne ahhoz menni akinél ezelőtt voltam?


2018. júl. 19. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, orvosként azt kell, hogy mondjam a kolléga volt a bunkó.
2018. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem választhatsz sebészorvost TB.alapon.Sokszor pedig ez

Határozza meg,hogy életben marad e a paciens.

2018. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elvileg ha van kiből választható. EGyik hétfőn, a másik meg kedden rendel. Ahhoz kerülsz akihez mész.

Nade új beutaló, 1 év eltelte és mi a f...ért őhozzá megyek...

Azt válaszoltam azért mert talán akkor kevesebben vannak.

Direkt nem mondtam semmi rosszat a kollégáról...

2018. júl. 19. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
A kórházi dolgozók megfelelő bérei, amik alapján óriási túljelentkezés náluk és válogathatnak a munkaerőből, nem pedig menekülnek innen ugye... meg az adminisztratív terhek és egyebek csekélységei, meg a többi, meg a megfelelő fizetés mellett a túlterheltségnek a lehetetlensége, na meg persze meg a rendszer tökéletessége ..... vaaagy... jáááárjunk csak... mitől is lesz egyre több ilyen eset?
2018. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!