Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gólyatábor nélkül mennyire...

Gólyatábor nélkül mennyire nehéz a beilleszkedés, összeszokás?

Figyelt kérdés
Sajnos nem lesz gólyatáborunk:( Ami nagyon zavar.. Úgy érzem a gólyatábor alatt könnyebben összeismerkednénk, összeszoknánk majd a leendő osztályommal. Egy barátnőm már ismeri minden osztálytársát, van csoportjuk és folyamatosan beszélgetnek, három napos táborba mennek majd, én meg még a nevüket sem tudom..
2018. júl. 21. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem lesz akkor mi a kérdés? Ugyanúgy össze lehet ismerkedni mint gólyatáborban.
2018. júl. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se lesz gólyatábor, de 'gólyanap' lesz. Amúgy én sem vagyok benne egy csoportba se, nevüket se tudom úgyhogy nem vagy egyedül. Látásból ismerem őket a beiratkozás meg a szintfelmerő miatt.
2018. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz, csak jókor kell jó helyen lenni.
2018. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Tapasztalatból mondom, a golyatabor egy teljesen felejthető dolog. Igen, tény és való, össze lehet haverkodni emberekkel, évfolyamtarsakkal - velük itt a legkönnyebb, és talán a legérdemesebb is -, osztálytársakkal, de attól, hogy valakivel jól kijöttél, nem jelent semmit. Nem nagy az esélye, hogy akivel jobban megismerkedtél a barátoddá is válik,es hosszútávon az is marad. Ilyenkor mindenki rengeteget változik, maguk az emberek is, és ezáltal a kapcsolatok is.

Szóval ne aggódj, nem vesztesz sokat, bőven lesz még időd megismerkedni és barátkozni másokkal. :)

2018. júl. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ELTE jogász te is? Vagy nem csak minket szivatnak azzal, hogy nincs gólyatábor?
2018. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!