Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet azt megkülönbözte...

Hogyan lehet azt megkülönböztetni hogy valaki kinevet mert van valami vicces rajtad vagy mosolyog ràd mert szimpatikus vagy neki?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmagyarázni.

A kinevetésnél látszódik a gúny és a megvetés enyhébb-erősebb formája. Megint más a baráti kinevetés. Ott csak jót derülnek a baráton,de egyébként pedig empatikusak.

Illetve hát nem csak a barátoknál lehet a kinevetés nem negatív kisugárzású,mert pl. egy random kutyát az utcán kinevethetsz mert pink szőrmét adtak rá,de amúgy meg sajnálod.

Megint más a kárörvendés ugye.


Akkor ha valaki szimpi,akkor pici vágy és kíváncsiság,izgalom van az emberek szemében.

Szerintem leginkább a mosolyon látszik. A kinevetésnél kicsit torzabb vagy hogyan is mondjam,de mégis mosoly,a szimpátia mosolya pedig a legédesebb és lágyabb.

2018. júl. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most az a kérdés, hogy hogyan lehet megkülönböztetni a nevetést és a mosolyt? Ez most komoly?
2018. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 Szerintem arra gondol,amikor kinevetünk valakit,de csak mosolygunk.

Valaki megnézhette őt,és nem tudja eldönteni,hogy melyik lehetett

2018. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez nehéz...


Egyszer kiutáltak a barátnőim, mert egyik szakított a pasijával, én meg csak kedvesen akartam mosolyogni, bátorítani, erre kitalálták, hogy kiröhögtem.

2018. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki eleve utál és gyűlöl és soha az életben nem tudtatok egy igazán jót nevetni, vagy beszélgetni együtt, annyira jobbára már ismer, hogy nevetségessé tegyen, akkor biztosan meg tudod különböztetni attól, aki szeret, mindig tudtatok egy jót beszélgetni, igazán jót nevetni és csak időnként volt valami nézetkülönbség közöttetek, de azt meg tudtátok oldani értelmes vitával, ha úgy érzed állandóan kiröhögnek, vagy bizonyos emberek kiröhögnek olyanok, akiket te szeretsz és soha nem bántottad meg őket, akkor menj el szakemberhez, olyanhoz, akinek van diplomája róla, hogy közömbösen reagálhat a problémádra, mert sajnos akkor te egy paranoiás, üldözési mániás és beteg ember vagy
2018. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!