Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valaki aki az esztergomi...

Van valaki aki az esztergomi suzuki gyárban dolgozik?

Figyelt kérdés
A szállóra kell vinni ágyneműt?

2018. júl. 25. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem vittem, elloptam azét aki hozott. Annyi hogy meg kell vármi amíg betakarózik az akinek van mivel, aztán zokniba csavart kerékanyákkal meg kell kezelgetni amíg ketten lefogják a takaró szélét. Van vagy 10 paplanom, majd ha belépsz keress meg. Könnyen megismersz, egy halom ágyneműn szoktam feküdni a hallban.
2018. júl. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Légyszi értelmesen beszélj komolyan kérdeztem fontos
2018. júl. 25. 12:20
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert augusztus végén megyek oda
2018. júl. 25. 12:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Vigyél. Legjobb esetben nem kell használnod, mert adnak.


Amit vigyél még magaddal:

-monotóniatűrés,

-kitartás 3 adag,

-odafigyelésre és tanulásra való képesség (a betanulás alatt a 4S rendszerről olyasmiket is megtanulsz, amit más életterületeken is használni fogsz tudni),

-tisztelet azok felé, akik régebben dolgoznak ott(visszakapod tőlük a tiszteletet, segítenek beilleszkedni és kitanítanak a fortélyokra),

-önbizalom: emberek rakják össze a kocsikat, te is meg fogod tudni tanulni, amit a többiek,

-túlélési ösztön: a betanulási időszak lehet, hogy kemény lesz.


Amit még ajánlani tudok: ne keveredj a legrosszabb társaságba. Esztergom nem rossz hely, ha lesz szabad időd, töltsd el értelmesen.


Másfél évig dolgoztam az ajtósoron.

2018. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!