Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Állítólag, sokkal több nő van...

Állítólag, sokkal több nő van mint férfi, de miért nem?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallani, hogy sokkal több nő van mint férfi stb, ehhez képest, minden csaj foglalt, akikkel próbálkoztam volna. Nem akarok más csajára menni de kezd elég lenni, hogy nem mondok sokat, de 20 csaj biztos van akit néztem vagy ismerkedtem volna vele, de mind a 20 nak van barátja. Akkor ha ennyire sok a nő, hogy hogy mindegyiknek van barátja. Ha meg a barátják megcsalja miattam, akkor ugyanúgy engem is megcsalhat vagyis az meg annyit is ér..

2018. júl. 26. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Rossz gondolkodas hogy ha kapcsolatban van nem ismerkedsz veluk... lehet egy no egyutt megszokasbol vagy mert nem tudnak kilepni a kapcsolatbol es ilyenkor lehet kell egy kulsos hogy segitsen ezen, ha jo a kapcsolat nem tudsz beleronditani ismerkedessel es nyilvan amig nem er veget az elozo kapcsolata addig mondjuk te nem lepsz komolyabb szintre vele... igy nincs megcsalas es te is megtudsz bizni. Bar nem feltetlen jar egyutt a 2 hoy ha megcsaloval jossz ossze megfog csalni mert lehet te leszel a nagy szerelem.
2018. júl. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A 80-as korosztályban van sokkal több nő, mint férfi. Mivel sokkal kevesebb férfi éri meg ezt a kort.Fiatalabbaknál inkább a fiúkból van több, lányból meg kevés, pláne csinos szép lányból.Ők mindig kelendőek lesznek, és nagyon sok fiúból válogathatnak.
2018. júl. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ja, állítólag... inkább gondolkodj és tájékozódj, mielőtt mindenféle marhaságnak bedőlsz. ;)
2018. júl. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"lehet egy no egyutt megszokasbol vagy mert nem tudnak kilepni a kapcsolatbol es ilyenkor lehet kell egy kulsos hogy segitsen ezen (...) nem feltetlen jar egyutt a 2 hoy ha megcsaloval jossz ossze megfog csalni mert lehet te leszel a nagy szerelem."


ja, de egy ilyen csajnál az is lehet, hogy nem ő lesz a nagy szerelem, hanem ő lesz a következő, aki mellett ellébecolgat a csaj, amíg nem jön jobb...

2018. júl. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1) nincs sokkal több nő mint férfi

2) esetleg próbálkozz szingliknél

2018. júl. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lakosság tekintetében valóban több nő van, de ha du. mész a tömegközlekedésin, akkor majdhogynem csak hapsikat látsz.

Ki érti ezt?

2018. júl. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A ronda nőket ti sem látjátok.
2018. júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csak kamuból mondták, hogy van barátjuk, mert nem akartak veled ismerkedni. És lehet ezért utálni a csajt, mert nem jön össze veled a külsőd, csóróságod, magasságod, vagy bármid miatt, de őszintén, te kezdenél egy bányarém nővel? Ugye, hogy nem :)

Arról nem is beszélve, hogy vannak leszbi csajok, meg olyanok is, akik nem akarnak kapcsolatot még Brad Pittel se.

2018. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos, ez tényleg így van de ez nem így működik :DD Azért van több nő mert a nők statisztikailag tovább élnek :D Tehát ha te erre alapozod a kapcsolatodat akkor az olyan 80+ éveseknél próbálkozz :) És ha minden igaz 90% szingli :) Sok sikert!
2018. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!