Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyen videoklipek miért nem...

Ilyen videoklipek miért nem készülnek itthon?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=V_MXGdSBbAI


Ez a srác egy két és fél perces zenéhez, még videót is készíttet ami sajátos látvánnyal rendelkezik, lehet a személyisége is hozzátesz.

Bár jobban örülnék ha rendes 4-6 perces zenéket csinálna, de az az érzésem hogy neki egy rövidke tartalom is hozza azt a nézettséget.


2018. júl. 27. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na, okádtam egy jót. Kár volt megnéznem. :-(
2018. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzalmas..
2018. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen videoklipek? Milyen videoklipek? Tehetségtelen suttyókkal, akik alá alaptalanul tunkolják a pénzt és ebayes dekorációval, aminek a költségvetése nagyjából 20 dollár? Azon az önmagát férfinek nevező rongydarabon több az érték, mint amennyi benne van. A válaszom pedig az, hogy ebben az országban is vannak értéktelen suttyók, akiknek a pénzük mellé (vagy apuci pénze mellé) nem tásrul se ízlés, se tehetség, de errefelé ritkán csinálnak ilyen semmirevaló videoklipet, mert ők egy alap háttérrel is plafonrepesztően menők.
2018. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

De nem is végez fizikai munkát, ha akkora nulla lenne amit csinál, akkor nem tartana ott ahol most van, egyszerűnek tűnik amit csinál, de még sem csinálja utána senki csak aki ért a raphez.

2018. júl. 27. 16:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
De, egy nagy nulla. Sok pénz nem egyenlő tehetség.
2018. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért nem csinálják utána, mert ez egy fos.
2018. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De milyen ez a klip szerinted? Mit látsz benne amitől jobb lenne mint mondjuk egy hazai? Túltolták a kontrasztot azt értem. Ettől jobb? Vagy mit kellene észrevenni? Figyeltem nagyon, de semmi... semmi különös. A vv-s csaj Rágógumi klipje ugrott be róla, pedig nem is emlékszem... mindjárt megnézem.
2018. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Na mondtam én, hát pont olyan [link]


Szerintem a jó klipek inkább ilyenek

[link]

Meg nagy Katy Perry fan vagyok :D (nem)

[link]

[link]

De ezek a klipek jók.

2018. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Már maga a srác egy színfoltja a rap közösségnek, feltűnő, ha kicsit elmerül az interneten ilyen témában, akkor találkozhat is egy két képével, videóival.

A másik a hitelesség, nem látni rajta hogy erőltetett lenne bármilyen helyzetben is találja magát, hazai rap-et ezért nem is hallgatok, mert mind a külföldiekről másol valamit.

Ez a csávó ráadásul még a hírhedt Bloods bandának is a tagja, ami több kontinensen is jelen van.

2018. júl. 27. 17:37
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés törölhető.
2018. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!