Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez normális a férfiaknál?

Ez normális a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Egy fiúval lakom együtt nem igazan a barátom csak lakótársak vagyunk.

És a mosókonyha részen mindkettőnknek van egy külön szennyes tárolója.


És csak úgy kíváncsiságból belenéztem hogy milyen alsókat hord és ahogy átnézhettem egy csomó alsójában volt ilyen "féknyom" ha már szépen akarok fogalmazni


Nem laktam meg ezelőtt együtt férfival de hallotam ilyen olyan sztorit hat megmondom őszintén hogy kicsit -rosszul lettem


Ez ilyen normális a pasiknál?


2018. júl. 28. 03:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Haha szerintem hasmenése volt a napokban, vagy kbszott igénytelen, és nem használ WC papírt.


Amúgy ha én nezegetnem a lány lakotarsaim bugyijait, és feltennem itt a kérdést, egyből meglennék kövezve érte... 🤔

2018. júl. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
73%
Szia! Nem, nem normális férfiaknál.
2018. júl. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Hányéves a srác ?XD

Én 5éves koromra ezt kinőttem. Megtanultam hogy kell kitörölnöm a seggem. Ha nem törölném ki rendesen rosszul érezném magam.


Egyébként meg hány éves vagy kérdező? Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdeznő felnőtt nőként :D Nem vagyunk mi különböző faj.

Látod ezért kell ismerőssel albérletbe menni, hogy ne kelljen másnak a szarát bámulnod hajnali 3kor.

2018. júl. 28. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Szaga milyen volt? És a zokniknak?
2018. júl. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Szőrös segg+paksimogyoró=féknyom.

Lehet az ilyet törölgetheti akármeddig, de ezen csak a zuhany tud segíteni. És mi van, ha pl munkahelyén nincs erre lehetőség?

2018. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a megfogalmazás: féknyom. Soha nem jutott volna eszembe. :D
2018. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alapvetőn nem normális, de egy gazdag fosás után szinte akármeddig törölheti az ember akkor is fogni fog, kortól, nemtől függetlenül. Főleg ha nincsenek meg a tisztálkodás feltételei, bidé, nedves wc-papír csak limitált mennyiségű 1 rétegű.
2018. júl. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár szerintem még mindig normálisabb a "fékcsíkos" alsógatya, mint az, hogy valaki áttúrja a másik koszos ruháit. Normális embernek ilyen eszébe sem jutna.
2018. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5. Paksimogyoró :DDDD én eddig a betyárkörte kifejezést ismertem erre xD
2018. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ez után hogy megnézted egy "idegen" pasi használt alsóit képes vagy megkérdőjelezni hogy normális e ha sz*ros a gatya? :)
2018. júl. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!