Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet kezelni azt, ha...

Hogyan lehet kezelni azt, ha valaki a semmiből híres/népszerű lesz?

Figyelt kérdés

Nem tudom, egyszerűen nem bírom. Eddig mindig zárkózott voltam, elvoltam a kis mesevilágomban és ennek vége. Mindig is akartam társasági életet élni kicsit jobban, de egyszerűen besokallok, úgy érzem.


Nagyot fordult velem az élet és kicsit kinyílt a világ. De nem tudom ezt hogy kezelni. Mindenki hívogat ide-oda, írogat, beszélgetni akar velem, körülnyüzsög, randizni hív, udvarol, én meg nem tudom ezt hogy kezelni, nem akarok flegmának vagy elutasítónak tűnni, ugyanaz a jófej ember szeretnék maradni, akinek megismertek, de egyszerűen nehéz már közöttük nem nyúzottnak lennem. Mindenki "engem akar", mármint érdeklődik irántam és közel akar hozzám kerülni akár barátilag, akár máshogy és egyszerűen úgy érzem, nincs sem magánéletem, sem minőségi kapcsolataim és nem tudom, hogy vegyek vissza. Figyelik szinte minden lépésemet, némelyikük jobban tudja, mikor milyen ruha volt rajtam, mint én magam.


Igazából fogalmam sincs, hogyan robbant hirtelen ez a dolog... De nem tudom kezelni és egyre rosszabbul érzem magam ebben. Nem szeretnék nekik megfelelni, de nem akarom, hogy rossz arcnak gondoljanak, amiért kedvesen hozzám szólnak és odajönnek hozzám, én meg azt mondom, hogy bocs, de ez nekem sok és nem akarlak látni titeket.


A történet annyi röviden, hogy nemrég "fedeztek fel" és eléggé hírem ment itt a környéken. És nekem ez annyira fura, hogy fotózgatnak sunyiban, meg nyomulnak meg jelölgetnek meg minden van már, főleg a 15-30 éves korosztály. Nem több 100 embernél, de nekem már ez is betette a kaput.:(


2018. júl. 29. 03:41
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, sosem voltam híres.

De feltételezem ha az lennék engem nem érdekelne.

2018. júl. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerezz egy barátot. Egy igazit, akivel tartósan el tudod magad képzelni. Leírás alapján nem lesz nehéz kivalasztanod egyet.Ő távol tartja majd a tolakodó embereket.

A többi velejáróját meg próbáld inkább kiélvezni addig, amíg lehet. Mert tudod, egyszer fennt, egyszer lennt.

2018. júl. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én már régen nem értem, miért akar valaki híres lenni? A beosztásomból kifolyólag 1,5 éve én is jobban előtérbe kerültem, vezető vagyok, időnként nyilvánosan kell szerepelnem, szerepelek egy-két felvételen, ami a neten is elérhető, megjelent cikkem a helyi újságban. Én csak itt helyben kezdek híres lenni, de már ez is zavaró, mivel alapvetően introvertált ember vagyok. Egy extrovertált fürödne a boldogságban hasonló helyzetben.
2018. júl. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt elárulod, mitől lettél népszerű, ismert alak?
2018. júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
Sikerült bejutnod a valóvilágba?
2018. júl. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A mai világban akkor lesz valaki ismert, ha a csöcsét, pcsáját mutogatja. Úgyhogy nem értem a rinyálásod miértjét. Mutogattad, most nézik. Sokan. Mi a gond? Ezt akartad nem?
2018. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen mi is a bajod?
2018. júl. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Zenélésről van szó. Nem annyira celeb dolog, attól meg is őrülnék már rég... Csak most úgy tűnik, sikerül összehozni az első saját számunkat stúdióban is, ráadásul szinte az egész augusztusunk tele van már zsúfolva...

Igazából nem a fellépéssel van a baj (nem én vagyok a banda arca), hanem azzal, hogy valaki elkezdte hypeolni a "basszeros kiscsajt", illetve pár szöveget is én írtam, szóval automatikusan engem nyaggatnak az énekes után a leggyakrabban és most itt a környéken mindenki erre van ráállva, hogy jaj, én. A színpadon elvoltam, mert minket néztek egyben, de mióta kiemeltek úgymond és mindenki elkezdett pletykálni meg nyüzsögni, ez nekem egyre kellemetlenebb. Főleg, mikor kiskamaszok követnek az utcán és nem jönnek oda, csak távolról somfordálnak.

2018. júl. 29. 13:10
 9/9 anonim válasza:

Te vagy az Opitz Barbara?😂

Légyszi tudasd velem, vmilyen úton-módon, hogy igen vagy nem.😍

2018. aug. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!