Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha instagramon nem találok a...

Ha instagramon nem találok a keresőben sem valakit akit eddig követtem, akkor letiltott?

Figyelt kérdés

Egy éve kb követtem egy modellt, aki rákos volt sajnos. Nagyon szurkoltam neki,hogy felépüljön, szerencsére meg is gyógyult. Azóta szinte mindig bulis képeket oszt meg, és az egyik instastoryban rakott fel egy képet amire lehett szavazni, én meg azt a csúszkát lefele húztam. Azóta nem találom őt a keresővel sem.

Most emiatt letiltott volna?


2018. júl. 29. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, de ő fent van facen is. ott is tudod követni.
2018. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen tudom, csak az instagramot többet használom. facebookot nem szeretem.
2018. júl. 29. 20:57
 3/7 anonim válasza:

Nem feltétlen tilthatott le, ha nem adtál rá okot, lehet megváltoztatta a nevét.

Egyébként az instát én is jobban szeretem.

Próbáld keresni a követettjeid között.

2018. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Meg ha egy szavazást indít akkor azt szerintem nem látja, hogy az adott követője merre húzza a csúszkát.

Amúgy sem jellemző a hírességekre, hogy letiltják a követőiket, minél több a követője neki annál jobb.

2018. júl. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ó, nem híresség ő. Csak mivel régebben benne volt a hírekben a betegsége miatt, ezért többen elkezdték követni őt.

Egyébként ha a google-be beírom a nevét akkor kiadja az instáját rendesen a képeivel, onnan kimásolom az ottani nevét, átmásolom az instagram alkalmazás keresőjébe, és nem hozza ki.

Sosem írtam neki kommentet se, azt se tudja ki vagyok, egyszer húztam le ezt a csúszkát, azóta nem találom.

Mindegy amúgy, nem olyan nagy dolog, csak kíváncsi voltam. Köszi nektek! Mentek a zöldek! ;)

2018. júl. 30. 18:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki megvaltoztatja a nevet es koveted, ugy a valtoztatott nevevel egyutt koveted tovabb. Ergo nem lesz nulla kovetod amiatt hogy nevet valtoztatott.

Lehet torolte magat...

2018. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Előző kommentemben írtam,hogy nem törölte le magàt.

Egyébkènt pont tegnap az egyik instagram felhasználó mondta az élő bejelentkezésbe,hogy lehet làtni ki merre húzza el a csúszkát. :)

2018. aug. 5. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!