Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy ha valakit sokat bántanak...

Hogy ha valakit sokat bántanak, akkor az a személy kevesebb eséllyel posztol képeket a közösségi oldalakra?

Figyelt kérdés
Tesóm most nagyon szenved, emiatt pár barátja megjegyzéseket tett rá, ezt ő bántásnak vette, meg meg volt rájuk sértődve hogy nem is igazi barátok. Régen posztolgatott a közösségi oldalakra, amikor el volt valahol vagy valami érdekeset csinált, majd idővel leállt vele. Megkérdeztem, miért nem teszi ki a közös pillanatunkat (Én kitettem). Azt mondta, hogy már semmit sem fog kitenni, mert ha ha kiteszi, csak jobban ki van téve az emberek gonoszságainak. Szerintetek? Meg van még egy ilyen ismerősöm és sokan utálják a munkahelyén, és ő szinte sose tesz ki semmit. Fent van, de nagyon kevés kép van fent nála azok is régebbiek. Bár tőle nem kérdeztem meg miért nem teszi ki. Szerintetek lehet ebben valami? Aki tapasztalta is már az is irhat véleményt
2018. júl. 30. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én megértem a tesódat. Én is ilyen vagyok, szinte semmit sem posztolok, de nem ilyen okból. Egyszerűen csak azt gondolom, hogy így kiderül, kinek vagyok fontos (mert valóban megkérdezi, hogy mi van velem) és tudom, hogy ki az, aki csak turkálni akar a magánéletemben.

Nagyon jó ez így, nincs szükségem rosszakarókra. Szerintem a tesódnak igaza van, és ha nem lett teljesen antiszociális, vagyis bizonyos kapcsolatokat azért fenntart, akkor hagyd rá.

2018. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen azért nem tesz ki, mert bántják! Én is ilyen vagyok, általánosba sokat bántottak és én sem szívesen posztolok. Szerintem öcsédnek igaza van!
2018. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsővel is egyetértek!
2018. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki a képeire csak negatív kommenteket kap,aztán nem győzi letiltani őket ,akkor nyilván elmegy a kedve az egésztől. Be lehet támadni valakit virtuálisan is.
2018. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért nem tette ki mert bántották, remélem azóta a helyzet jobb lett. Egyébként én se poszolgatok, csak anyukám, de engem csak szimplán nem érdekel, de néha azért mert depis vagyok (xd).
2021. jún. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!