Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van valami 100% trükk vagy...

Van valami 100% trükk vagy technika amivel elérhetem egy lánynál hogy belém szeressen? Még ha azt is mondta h nem akar kapcsolatot Hülyeségeket mellőzzük légyszives

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 19:40
 1/8 anonim válasza:
Szia! Ha nem akar kapcsolatot akkor csak legyetek barátok!
2018. aug. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1+ Jót mond az 1-es, mert abból még lehet kapcsolat, főleg ha van szikra:D Ha fél kapcsolatba kerülni bárkivel, akkor ez a legjobb taktika. De hogy ezt egy nőnek kell elmondani neked férfinak,mert nem tudod magadtól, az gáz:D
2018. aug. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%

Híreszteld el, hogy nyertél a lottón.

A pénznek egyik nő sem tud ellenállni.

(Max. csak hazudja.)

2018. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem akar kapcsolatot, akkor tartsd tiszteletben. Ezzel biztosan több jó pontot szerzel nála, mintha nyomulnál, és valószínűbb, hogy lesz esélyed nála, ha készen áll. (Nem biztos, de valószínűbb, mintha elüldöznéd a nyomulásoddal.)
2018. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

kiirtasz minden férfit XD

nálam megakadnál XXD

2018. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3ast miért kell leértékelni, igazat ír...jó, gondolom pont azok voltak, akik tagadják :D


érdekes módon én is világ életemben egy elég népszerűtlen ember voltam, kb. addig, ameddig meg nem örököltem egy nagyobb vagyont...nem csak a csajok, de hirtelen olyan sokan akartak velem barátkozni is, és a mai napig kerülnek elő olyan emberek...még az a szerencse, hogy a barátnőm már évek óta megvan, így nem kell foglalkoznom az aranyásókkal...

2018. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. aug. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Pörgessél az ujjadon egy BMW slusszkulcsot, és szétszednek a csajok a dizsiben.
2018. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!