Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Töröltetek már le facebookról...

Töröltetek már le facebookról valakit az ismerőseitek közül? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Egy szomszéd fogta és egyszerűen letörölt engem is meg a páromat is. Nem új profilja van, a régit használja, és biztosan ismerősei voltunk. 1-2 hete még integetett nekünk az udvaron, bár velem már korábban is voltak bunkó húzásai, sosem értettem, miért. Túl sokat sem posztolunk, nem értem, mi a baja.

Ti, amikor csináltatok ilyet, miért tettétek? Én eddig csak haragból töröltem le embert, de ezesetben nincs oka haragudni...


2018. aug. 3. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
régen tudatlanságból töröltem, mert sok hülyeséget posztolt, de most már csak kikapcs a követést
2018. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa. Az ok az az volt, hogy ne legyen semmilyen szempontból az életem része. Vagy csak bejelolt az illető, de igazán nem ismerős.
2018. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha korábban is voltak bunkó húzásai, akkor mibõl gondolod, hogy nincs baja? Lehet, hogy nem haragszik konkrét ügy miatt, egyszerūen csak nem kedvel titeket alapból.


Csak titeket törölt le?

Volt egy osztálytársam, aki letörölt, nem értettem, hogy miért, de észrevettem, hogy a többi osztálytársát is (kevés közös ismerõsünk maradt).


Amùgy szoktál kommentálni? Volt már olyan ismerõsöm, akit letöröltem, mert fárasztó hozzászólásokat küldött, nem akartam, hogy elérhetõek legyenek a képeim számára.

2018. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Akikkel kb két mondatot váltottam vagy 10 éve, és azóta sem, azoknak semmi köze hozzám.

Illetve még exeket töröltem.

2018. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Én egy kismamát töröltem le régen (akkor még nem lehetett követést leállítani) mert állandóan meztelen képet péniszes képet posztolt a gyerekéről.
2018. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteg ismerősömet töröltem, alapból nem tartom meg azokat, akikkel legalább egy-két éve egy szót sem beszéltem, minek? Ekég egyértelmű, hogy nem vagyunk kíváncsiak egymásra.
2018. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok embert, akikkel nem beszélgetek és nem tartunk kapcsolatot, vagy csak nem vagyok rájuk kíváncsi.
2018. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert unom az életbölcsességeket
2018. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!