Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minek zárják le hétvégente a...

Minek zárják le hétvégente a Szabadság hidat? Miért jó ott üldögélni?

Figyelt kérdés

Mi a célja ennek a felhajtásnak? Minek akarnak ott ücsörögni a forró aszfalton meg a villamos síneken a tűző napon?

Nem értem a lényegét... Aki kint akar üldögélni a haverjaival, miért nem megy pl a Margit szigetre, ahol a fűben is lehet üldögélni árnyas fák alatt. Vagy egy csomó hasonló helyen, pl a Gellért hegyen, a Feneketlen tónál, a Kopaszi gáton stb. Csak hogy a közelben lévő helyeket említsem...


2018. aug. 5. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Mondjuk én nem tájékozódtam utána,csak azt nem értem,hogy amikor mint autóhasználó,minden adót és járulékot kifizetek,milyen jogon vesznek el bizonyos közúti részeket?

2018. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Ennyire nem tudnak mit kezdeni magukkal.
2018. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Az Állam úgy döntött, hogy a proliknak jár ez a "majális". Nagyobb turisztikai forgalom, és egy kis nemzeti indentitás-teremtés... A turistáknak tetszik, hogy a Szabadság híd nem csak nevében szabad, amolyan látványosság szinten tud működni kis hazánkban egy olyan híd, ami néhány hétvége erejéig azzal tud kitűnni a világ többi hídja közül, hogy nem látja el a feladatát. A turistáknak tetszik ez a fajta "szabad-szelleműség". Magyar viszonylatban a tizenéves hülyegyerekeknek szintén tetszik, hogy fel lehet mászni (- a legtöbb esetben -) következmények nélkül a híd tetejéig, onnan pedig lehet szelfizni, és áruba bocsátani saját magát, mert 200 lájkért azért mégiscsak megéri. A proli-rétegnek szintén tetszik, hogy most nem a Margitszigeten meg a Kopaszi gáton, hanem egy más alkalmakkor k..rvára forgalmas híd kellős közepén tudja elfogyasztani a sörét. Mert ez mégiscsak egyfajta élmény, hogy ezalkalommal nem egy köztéri padon, hanem egy hídon tespedve tudja ugyanazt csinálni, mint a hét bármelyik napján.


Egyszóval olcsó játék hülye gyerekeknek - és amint láthatjuk, hatalmas igény van erre az olcsó játékra. Ez azért mégiscsak árulkodó...

2018. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%

Azon túl, még a másikhoz való hozzáállást is jól mutatja, hogy ha neki nem fáj, akkor nem érdekli, hogy mennyire keseríti meg a hétvégi melósok, vagy az ott lakók életét ez a magatartás. A magyarság sötét sörözési igénye, és a másokkal való nem törődés, sőt még a vezetőség igénykielégítésének célközönsége is jó példa az általános helyzetre.


A legjobb példa még a célközönség megvásárlására, hogy borsodban 12.000 kajajegyért kapott szavazatot, amit pesten mondjuk nekem 12M ba került volna megvásárolniuk. Ugyan olyan 1-1 szavazat. A célközönség igényeinek kielégítése (és a szinten tartása) ez a híd projekt, nem más...

2018. aug. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
"Ülünk a vonaton, ülünk a vonaton, ülünk a vonaton, ülünk a vonaton, ÉS KÉSZ...". Magyarul semmi értelme nincs.
2018. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Atya ég :D Látom sok itt a besavanyodott ember . Talán irigyikek vagytok ? Nincs kikkel elmenni ilyen helyekre ? Valakinek ez tetszik vagy csak maga a hangulat miatt. Nem egy hétköznapi dologról van szó :) Aki meg nem helyi annak meg főképpen .
2018. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Hát, akinek ez az ínyencség az életében, azt nem irigylem.


Nem tudom, miért van a fenti válaszoló lepontozva, tökéletesen leírta. Parasztoknak megy, akiket lenyűgöz minden hülyeség.

2018. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Kenyeret és cirkuszt a népnek. A híd az közlekedésre van ,nem piknikelni,nem azért lett odaépítve. Menjen a kismillió parkba,János hegyre, térre, romkocsmába dülöngélni a sok berészegedett hülyegyerek, vagy üljön le a járdára és hugyozzon maga alá ,azzal nem tartják fel a dolgozó ,siető embereket. Mert minő csoda rengetegen hétvégén is dolgoznának, és a kismillió feltúrás lezárás mellett nagyon hiányzott tényleg, hogy egy egész hidat is lezárjanak.De az ostoba semmirekellő dologtalan plebszet ki kell szolgálni
2018. aug. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Nem rég jártam arra,egyáltalán nincsenek sokan rajta.

Egy két kancsal szandálos kínai turista,meg a húgy meleg olcsó sört szlopáló pr0lik lődörögnek rajta.

Erőltetett homár vircsaft az egész.

2018. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
75%

Mert ez a divat. Erre tud kielégülni a büdöspesti népség. Ez köll nekik. Erre szavaztak!

- Maratonfutás, fél város lezárva.

- Vonulnak a buzgárok, fél város lezárva.

- Biciklisfelvonulás, fél város lezárva.

- Jön a Putyin, fél város lezárva.

- Aranylábú fiainkat 4-0-ás dupla anállal ütik ki a benga belgák, fél város lezárva.

Mindegy itt, csak zárjuk le a fél várost.

2018. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!