Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy lány aki tetszik és...

Van egy lány aki tetszik és vinni akarok neki csokit az addig megvan. De hogy adjam oda neki és mit mondjak neki? És mivel tudom elérni hogy összejöjjö velem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?
2018. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Hé! Gyere ide! Nesze.
2018. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én 16, ő 15
2018. aug. 6. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Olvass fel neki a Bibliából.
2018. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolj előre olyanokra, hogy jöjj vele össze, mit kéne csinálnod stb.


Csak add neki oda a csokit, mondd, hogy neked vettem, mert kedvellek vagy valami. Aztán ne foglalkozz ezzel, beszélgess vele, hívd el ide-oda, viselkedj természetesen, hülyüljél, mintha csak valami haverod lenne. Éreztesd, hogy neked ez csak laza időtöltés, jól érzed vele magad és kész. Fontos, hogy érezze, hogy ha ő elcsesz valamit, akkor akár vége is lehet ennek a tevékenységednek, hogy őt szórakoztatod. Ha ilyen vagy, akkor sikered lesz, a többi jön majd magától. Érezni fogod, hogy mikor alakul ki közöttetek mélyebb dolog, és akkor majd lépsz a kézfogás, csók stb. felé.


Ha viszont a lába elé omolsz, és azt érezteted, hogy ő az életed szerelme és te a kutyája vagy, és bármit megteszel érte, az nem fog működni. Kínos lesz, és a lány rosszul fogja érezni magát, mert nem tud mit kezdeni ezzel, és valami ürüggyel le fog lépni.

2018. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a privát üzeneted, amit küldtél, de nem enged rá válaszolni a rendszer, arra hivatkozva, hogy már nincs ilyen felhasználó, vagy tiltva lett blabla bla...


Egyébként #5 hozzászólónak teljesen igaza van, nagyon frappánsan megfogalmazta a lényeget.

2018. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
bár tudtam volna ezt annak idején.... gimisként.
2019. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valahogy a mi generációnk talpraesettemm volt. Én általában belenéztem a szemébe, és láttam, hogy meg lehet-e csókolni. Közben meg lehet, még a nevét sem tudtam.
2019. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!