Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz, ha 22 évesen kb utálok...

Gáz, ha 22 évesen kb utálok 'bulizni'?

Figyelt kérdés
Nem tudok ezzel mit kezdeni, esküszöm próbáltam, mindenféle bulikban voltam. Az alkoholt se bírom igazán (rettenetesen másnapos vagyok, de tényleg rettenetesen, akármit csinálok) és még ha egy darabig jól is érzem magam, nagyjából éjfél után elmegy az életkedvem is és inkább mennék haza aludni. Mindenki azt mondja gáz vagyok.. De már én is kezdem annak érezni magam, még a párom is azért dobott, mert nem jártam vele szórakozni. De mit kezdjek vele, ha nekem nem ez a szórakozás? Imádok kirándulni, várost nézni, utazni meg igazából rengeteg mindent, de körülöttem ennyi az élete mindenkinek, hogy buli.. Már szinte járni sem tudok sehová, mert nincsen kivel. Tényleg ennyire kívülálló lennék emiatt? Már nagyon magányosnak érzem magam. :/

2018. aug. 6. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, én se járok gyakran bulikba, kinek van kedve nézegetni a sok diszpintyet. Néha elmegyek , élvezem a zenét meg tancolok egy jót és kész. Nincs ebben semmi gáz.
2018. aug. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban.

21 évesen hasonló helyzetben vagyok, nincs rá gyógyszer. :D

2018. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És gondolom aki hasonló helyzetben van, ugyanúgy ül otthon és gondolkozik, hogy vannak-e még emberek ilyen helyzetben, akik szintén csak otthon csücsülnek.. :D
2018. aug. 6. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Én olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy még a munkahelyemen is van időm ezen gondolkodni :D Csak akkor szabadulok ezektől a gondolatoktól mikor alszom. :D
2018. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze az otthon ülés részét nyilván a szabadidőre értettem. Én is gondolkozhatok ezen épp eleget más fantasztikus helyzetekben is. :D
2018. aug. 6. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyébként basszus, még a nagyon brutál másnaposság része is igaz rám. :D Nem is tudom már mikor ittam alkoholt utoljára. Egyedül próbáltál már kiruccanni?
2018. aug. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hogy próbáltam, szoktam is ezt-azt csinálni, de azért elszomorító tud lenni ez az egyedüllét már néha. :D Nem is az, vannak azért barátaim, ilyesmi, csak más érdeklődési kör. Meg azért elég elkeserítő, ha a több mint 1 éves kapcsolatnál az a váló ok, hogy nem járunk együtt eleget buliba meg inni. :D
2018. aug. 6. 22:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose sajnáld, eszerint tényleg nem illetek össze. Biztosan van a környezetedben is olyan ember, akivel egyezik az érdeklődési köröd, legfeljebb alaposabban kell keresned. Egyébként meg semmi baj nincs azzal, ha valakit nem érdekel a bulizás (ha engem kérdezel, még pozitívum is).
2018. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én is ilyen vagyok Cimbora, ne aggódj túl semmit! Gyere, igyunk meg egy sört! 🍻
2018. aug. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok, én se voltam soha semerre, bár egyetlen barátom sincs, meg már jó ideje munkanélküli vagyok, szóval amúgy sincs ilyenre feleslegesen kiadható pénzem. Ráadásul meleg vagyok, úgyhogy nehéz elfogadó/elfogadható baráti közösségre szert tenni. Jobb híján leélem az életemet egyedül, szegényesen, magányosan.
2018. aug. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!