Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert ilyen butak a magyar...

Miert ilyen butak a magyar ferfiak? Miert nem tudnak minimalisan sem udvarolni hoditani?

Figyelt kérdés

Megbeszelek valakivel egy randit masodik kerdese mi lesz, ha szimpik vagyunk? Feljohet e hozzam? Mi lesz, ha feljon? Mit csinalunk... tokre felizgult.

....ilyen teljesen offolo kommunikaciot folytatnak. Masodik percben tipikusan a combomat taperolja egy magyar srac, ami szerinte a "hoditas"


Kuldoldi ferfival randi egyeztetes:

A: What would you like to do? Coffee, drink, dinner?

B: Let's go for coffee than dinner at your place. But don't take me for granted :)

A: OK. I know. I don't!


Es valoban nem, nem csak mondja... tavolsagot tart, apro mozdulatokkal csabit el (megerinti a derekam, hatulrol atolel).


2018. aug. 10. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Jééézusom, minek ezen filózni, úgysincs rá válasz.
2018. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Hát szerintem ez nem nemzetiségtöl függ!

De,ha te az ellenkezöjét gondolod 1 példáról,akkor hol lehet a hiba?

2018. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerűen csak suttyókkal akadtál össze, és nem érted teljesen a másik kultúra jelzéseit sem. Ennyi.
2018. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Szexista általánosítás lvl 999 :D
2018. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Már nem azért, de csupán a nőkhöz alkalmazkodtak. Talán a nőknek sem kellene könnyen beadni a dererukat és 10+ szexuális partnerral tetszelegni 20 éves korukra. Mégis hova udvaroljunk ilyen nőknek?
2018. aug. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert egyszer-kétszer össze akadtál egy nem hozzád illő alakkal, nem kell azonnal általánosítani, ezt nem értem az embereken!!
2018. aug. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
A kocsisoron csak ez megy...
2018. aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy darab magyar, és egy darab külföldi férfi enyhén szólva nem reprezentatív minta.
2018. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
"But don't take me for granted" - és ezt most mégis minek kell? De komolyan. Ha egy nő nekem ezt mondaná, nekem ott elvágná magát. Te sem lehetsz egy főnyeremény, már ne is haragudj.
2018. aug. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8, én legalább a kérdésre válaszoltam és nem a másikkal személyeskedtem

annyi pasassal fekszenek le amennyivel akarnak, csak akkor nem értem, hova ez a felháborodás, hogy valakinek sokáig udvarolni kéne, mikor semmi tartás nincs benne

2018. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!