Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg bunkóság volt letiltan...

Tényleg bunkóság volt letiltani valakit, akivel nem akarok beszélni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ha nem tiltom le, akkor folyamatosan feldobálta Messengeren és idegesített, földhöz vágtam a telefonomat, annyira nagyon utálom.


Viszont naponta találkozunk és állandóan keres, ez így hülyeség volt, mert kellemetlen...


Legalább írogatott volna és nem írok vissza rá, de nincs harag...


Egy munkatársamról van szó, aki többet akart...


2018. aug. 11. 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem akarsz vele beszélni, akkor mondd meg neki. Ha nem ért a szóból, akkor teljesen jogos a letiltás.
2018. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Messengeren meg több programban is van lehetős elrejteni, hogy online vagy. Azt csináltam többször, úgy kisebb eséllyel keresnek. Meg lehet némítani a beszélgetést messengeren... úgy legalább nem jelez... Azt hiszem még nem tiltottam egy ismerősöm sem, inkább elviselem vagy nem írok vissza, csak ritkábban.
2018. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!