Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy volt barátom ma...

Van egy volt barátom ma hülyéskedtünk, bevadult és neki áll feljebb pedig a saját hazámban! Hogy birnák neki vissza vágni?

Figyelt kérdés
Amikor bevadult rákönxökölt a torkokra 3x vérzett az orrom mert orrvérzős vagyok (mentő is vitt már párszor emiatt) Utána emiatt nekimentem (nem teljes erőből csak leszoritottam erre ütniakart én a földreszorítottam h ne tudja, de felkelt és a fejem párszor a földbe verte utána mire le lett szedve nekem jött volna egy bottal de segített barátom és elvette tőle Azután örjöngött. És az a legjava, hogy ez nállam történt! Nem is verhettem meg vagy valami mert apám alszik és ő akkor ordít szóval felébred apám. És elküldeni se tudtam mert akkora nem aludhatna többet itt senki és valahogy szeretnék visszavágni, mert egy iskolába vagyunk és ezt fogja terjesztgetni meg fenyeget és leéget.

2018. aug. 11. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Erre mondják hogy: "Vérszemet kapott"

Próbáld vele okosban lerendezni és ha nem megy akkor hagyd rá.

2018. aug. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Hulye vagy kisgyerek ?
2018. aug. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg,szerintem jobban jársz ha hanyagolod ezt a barátságot.
2018. aug. 11. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!