Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy lúzer vagyok? Vagy túl...

Egy lúzer vagyok? Vagy túl reagálom? Hogyan győzzem meg anyám?

Figyelt kérdés

Most megyek gimnáziumba és szinte mindenkinek van instagramja meg facebooja meg snapchatje meg minden szara.. Nekem nincs egyik se. Facebook annyira nem vonz (a többi meg főleg nem), viszont instagram igen. Nem akarok én nagy “insta star” lenni, csak annyit szeretnék, hogy a barátaimmal, a volt és a leendő osztálytársaimmal tartsam a kapcsolatot és hogy ne legyek totális lúzer. Szeretnék egyszer az életben legalább egy picit menő lenni. A mostani barátaim közül szinte mindenkinek van. Csináljak én is? Ha igen, hogy gyozzem meg anyámat? (Ne gyertek azzal a “szuper” ötlettel, hogy “ne mond el neki”, én egy ilyen kaliberű dolgot nem titkolok el, 2: meg hogy kb olyan mint Sherlock: mindenre rájön!! :D

Előre is köszi! :)

Ja, és lány vagyok. 😀



2018. aug. 12. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kaliberű dolog az, hogy regisztrálsz egy közösségi oldalra?

Amúgy meg én megmondanám az igazat, azaz hogy szeretnék néha chatelgetni a barátnőimmel, leendő osztálytársaimmal, plusz sok osztályt, tanulást érintő infót is ott osztanak meg egymással a gyerekek.

2018. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A lényeges elemet nem említed, azaz hogy a szülő egyáltalán tisztában van-e a számítógép és az internet mikéntjeivel. Be tudja-e kapcsolni a gépet, tudja-e, mi az internet, mik az említett oldalak, mire használhatók stb.


Nem mindegy, hogy vaskalapos, ördögűzésszerű tiltásról, vagy tudatos gyereknevelésről beszélünk.

2018. aug. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fúha, eléggé rövid pórázon tartanak, ha ezt mindenképpen el kell mondanod anyádnak. Én sose mondtam el semmi ilyesmit, vagy százszor regisztem már ide-oda... Ha kérdezik, hogy fent vagyok.e, akkor válaszolok, nem titok ez, csak hát nem is olyan dolog, amit mindenképpen tudatnom kéne velük. Amúgy az insta inkább amolyan képmegosztó, kapcsolattartásra inkább a facebook messenger-e a jó.
2018. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 sajnos ez nem igaz, amit leírtál messengeren történik

#2 90%-bán a toppon van, szinte mindent tud

#3 nálunk ez nem így megy 🤷‍♀️

Mindenki: akkor most legyen instagrammom?

2018. aug. 12. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem attól leszel "menő", hogy regisztrálsz egy képmegosztóra, kislányom.
2018. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Rohadtul nem fogja meghatározni, hogy milyen ember vagy, az, hogy van-e instád, de ezt majd be fogod látni, és aki szeret, annak mindegy lesz, hogy van-e neked, vagy nincs. Hogy érdemben is hozzászóljak: Mondd el neki, hogy tudnád értelmesen használni. Nem posztolnál egyátalán/ nem posztolnál hülyeségeket, vagy kirívó képeket. ( Amúgy kapcsolattartásra a vibert/messengert ajánlom, de lényegtelen) Tedd még hozzá, hogy szinte mindenkinek van az ismerőseid, barátaid közül és igazságtalannak tartod, hogy neked nem lehet. Vagy ajánld fel, hogy ő is csinál egyet magának és így akár rendszeresen csekkolhatja, hogy nem osztasz meg ilyen-olyan dolgokat. A legvégső eset, hogy kamuprofilt csinálsz, hogy ne bukj le(de ha anyukád Sherlock akkor végül is bukta) és megmondod a barátainak, hogy ez az oldal te vagy. Vagy last one, csinálsz mondjuk a kedvenc zenekarodnak vagy valakinek egy fanoldalt(amit talán anyukád is engedélyez) és onnan írsz majd a barátainak.
2018. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!