Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ismeretlen lányok köszönése...

Ismeretlen lányok köszönése az utcán ismerkedési kísérlet? És mit gondoltak ezek a libák mit reagálok egy pillanat alatt?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a szituról? Nyaralok megyek a strandra éppen. Az utcán jön szembe két vadidegen csaj. Meglátnak, az egyik megböki a másikat. Majd odaköszön nekem: helloka...


Erre én ránézek visszaköszönök (Hello) és megyek tovább.

De mit gondoltak mit fogok reagálni egy pillanat alatt? Vadidegen libák köszöngetnek-mit kellett volna ott helyben 1 pillanat alatt reagálnom?


2018. aug. 13. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

1.eset: A lányok nem ismertek Téged, de helyesnek tartottak ezért köszöntek. Jól tetted hogy visszaköszöntél. Legközelebb beszélgess velük.

2.eset: Te nem ismerted fel őket, de ők felismertek Téged.


Bármelyik eset is volt ne libázd le őket azért mert köszöntek neked.

2018. aug. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
68%

Én is ugyanazt kérdezem mint a kérdező: köszönés vissza az még oké az reflex na de tovább? Beszélgetni vadifegenekkel?

Mégis miről? És ne nyomjuk a maszlagot hogy bármiről. Bármiről nem lehet beszélni csak vmiről.

2018. aug. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom mièrt libàzod,mondjuk dumàlhatnàl velük.

De ha ilyen vèlemènyed van a nőkről akkor maradjon a sör meg a kezed.

2018. aug. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

de körülményesek vagytok istenem ... hát nem egy déli mentalitás az tuti. nekem volt h szó szeirnt, a zebrán mentem át, mikor rám köszönt, és leálltunk dumálni utána a járdán, este már a hotelszobámban volt :)

sose értem az ilyet h "miről beszéljek vele?" tényleg ennyire feszeng mindenki? akármiről ... ami eszedbe jut

2018. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mégis miről? És ne nyomjuk a maszlagot hogy bármiről. Bármiről nem lehet beszélni csak vmiről."


hűűű hallod, ha ez ilyen fejtörés na meg ilyen a hozzáállásod, sztem ne is erőlködj, jól látod, nem lehet semmiről beszélni. az a baj h aki így áll hozzá, az teljesen mindegy mit csinál, csak görcsölés lesz ... hát nem irigyellek, ebből így nem lesz sok kaland

2018. aug. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Férfiként is lehet idegen nőknek köszöni csak úgy?? Beválhat??
2018. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, ha ők esetleg ismerkedni is akartak, neked még nem kötelező bármit is reagálni a dologra. A sok megfelelési kényszeres pasi kvázza meg libázza azokat a nőket, akik tesznek valamit azért, hogy felkeltsék a férfiak figyelmét (pedig kettőn áll a vásár, senkinek nem kötelező senkivel ismerkedni), a teszetosza balphaszok meg a párkapcsolatok kategóriában nyüszögnek egész nap, mert nem udvarolnak nekik a nők...
2018. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 hollófernyiges ***** válasza:
100%
És még szidják a csajokat, hogy miért nem kezdeményeznek.. :)
2018. aug. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
80%
De bezzeg ha egy pasi szólítana így meg egy nőt akkor meetoo meg hímdisznó meg csak azt akarja ...ugye?
2018. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a munkaügyis troll nem csak munkaügyis kérdéseket tesz fel. Nekem van egy ilyen erzesem, hogy egy bizonyos emberke feltesz különbözö témájú kerdeseket, de ugyanaz az ember van mögötte...
2018. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!