Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezt jóindulatból mondta igaz?

Ezt jóindulatból mondta igaz?

Figyelt kérdés
Voltam bikini boltban,az eladó kedves volt mondtam h 36-os a méretem. Kint a kirakatbeli babán volt egy 38-as ami tetszett,erre mondtam milyet szeretnék egyből azt ajánlotta keresett volna 36-osat de nem volt és azt mondta szerinte próbáljam meg a 38-ast mert h nem lehet tudni furdoruhanal,aztán az alsó része picit bő volt a felső meg teljesen aztán adott másik 2 fajtából egy 36osat meg a másikból 38-asat megondta h van 34-és is. Most akkor szerinte melyik lehetett a méretem? A 36-os?
2018. aug. 14. 14:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerinte a 38-as, mert láthatóan el vagy hízva.
2018. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Mivan?


Látszik, téged sem az eszedért szeretnek.


Képzeld, felsőből S-es kell rám, alsóból meg M-L-es. Nahát, mik vannak!

2018. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
1-es ez komoly??? Pedig sportolok és alapvetően vekony vagyok
2018. aug. 14. 15:20
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Sportolás mellett akaratodon kívül is kialakulhatnak jól látható zsírpárnácskák, és a megnövekedett izomtömegtől az arcod is pufókabb, így érthető az eladó reakciója.
2018. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De akkor minek ajanlgatta a kisebbet?
2018. aug. 14. 15:24
 6/23 A kérdező kommentje:
Az arcom meg pont most fogyott le,Csontos lett
2018. aug. 14. 15:27
 7/23 anonim ***** válasza:
94%

Úristen, de hülye vagy kérdező, csodálom, hogy te egyedül el tudsz menni vásárolni, és nem kell hozzá gondozói segítség...


Az eladó célja az, hogy te vásárolj, ebből lesz a bevétel. Ahogy írod is, mondta az eladó, hogy "nem lehet tudni fürdőruhánál", itt arra gondolt, hogy néha eltérőek lehetnek a méretek, így simán lehet, hogy a te 36-os méretedre az adott fürdőruha típusból elég a 34-es, vagy kell esetleg a 38-as. Ez nem arról szólt, hogy mit néz ki belőled az eladó, vagy hogy mennyire vagy dagadt... Hanem arról, hogy inkább próbáld meg a többi méretet is, csak a végén találj valami jót, amit hazaviszel.

2018. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Meg olyan furdoruhat valasztottam ami ilyen kivágott és a bugyi résznél a pántnál ilyen 2-3 pánt rész van és mondta h jól all és ha lenne hájam nem ajánlott volna olyan stílust nem?
2018. aug. 14. 15:28
 9/23 A kérdező kommentje:
Akkor most egy egyszerű kérdés? Miert mondhatta?
2018. aug. 14. 16:29
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Mert látta, hogy egy döntésképtelen, de hiú liba vagy. És az ilyenekre a legkönnyebb rásózni bármit.
2018. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!