Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért minden új embernek az a...

Miért minden új embernek az a kérdése felém, hogy van e barátnőd?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogyan reagáljam le úgy, hogy legközelebb ne kérdezzék meg. Ilyenkor legszívesebben azt mondanám, hogy "mi közöd hozzá?" csak ugye rokonsággal nem szívesen bunkó az ember. Az a helyzet, hogy nem igazán szeretnék barátnőt. Folyamatos műszakba dolgozom. Nem is igazán érek rá ismerkedni és ha rá is érek, akkor épp energiám nincs hozzá, de ezeket hiába mondom el nem értik meg. Mintha álomvilágban élnének ahol azt hiszik mindenki olyan ráérős. Másrészt koalamaci jellem vagyok. Szükségem van sok alvásra ez minimum 8 óra, de van hogy maximum 12 órát is alszom és erre szükségem van, mert ha nem alszom egész napom rámegy olyan fáradt leszek. 24F
2018. aug. 19. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem is mindig mindenki ezt kérdezte régebben. Pedig én nő vagyok. Nem rokonok, de minden új ember, ismerős, kollégák. Mai fejjel úgy látom, hogy nem az a céljuk, hogy kellemetlen helyzetbe hozzanak, hanem csak tényleg szeretnék tudni. Tulajdonképpen én is szeretem tudni mindenkiről a környezetemben, hogy van-e házastársa, saját családja, vagy csak barátnője/barátja. Ez rögtön meghatározza azt is, hogy viszonyulsz hozzá.

Új emberek azért is kérdezhetik, mert ha nincs, akkor tudsz menni velük olyan bulikba pl., ahol ismerkedés a cél. Ha pedig van, akkor nyilván nem fognak ilyen helyekre hívni, vagy inkább azok hívnak el magukkal valahova, akiknek szintén van partnerük, így senki sem lesz a felesleges harmadik.

2018. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Azt hiszik hogy búza vagy
2018. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
2-es jól mondja.
2018. aug. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az engem nem érdekel mit hisznek. Senkinek sem fogok bizonygatni semmit. Amikor voltak barátnőim, akkor se volt hozzájuk semmi közük és nem is beszéltem róluk.


Inkább az a probléma, hogy erőltetik ezt a témát és nem értik meg, hogy ha majd el jön az ideje, akkor majd lesz barátnőm.


Régen és most is megválogatom kivel állok össze. Számomra abban nincs semmi büszkeség, hogy minden jöttmenttel összeálljak.


Másrészt, ha homoszexuális lennék, akkor is kinek mi köze lenne hozzá? Szóval továbbra is az a kérdés, hogyan lehet ezt normálisan úgy lereagálni, hogy békén hagyjanak ezzel.


Építem az életem. Dolgozom. Azt csinálom, amit szeretek. Lassan mindenem meg lesz, majd utána keresek barátnőt.


Annak mi értelme lenne, ha most lenne barátnőm és alig lenne rá időm, foglalkozni vele. Nyilván beszélgetni szoktam lányokkal, de semmi több.


Első válaszolónak köszönöm a választ. A második és harmadik az a tipikus búza gyerek, aki ide jön írogatni mindenféle hülyeséget, aminek semmi építő jellege nincsen, mert épp unatkoznak nyári szünetbe, de semmi gond nemsokára szeptember és mehettek isibe:)

2018. aug. 19. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem volt semmi rossz szándék bennem és semmi bajom a búzákkal. Csak vaszoltam a kérdésre mert tényleg általában erre gondolnak először ha valakinek sokáig nincs nője.
2018. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!