Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Úgy érzem senki nem szeret...

Úgy érzem senki nem szeret Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szüleim elváltak. Mind a kettő bunkózik pedig tudják hogy szar kedvem van.

Volt egy barátnőm aki sajnos szakított velem undorító módon de még egy csókig se jutottunk el.

Barátnőt most nem akarok mivel az iskolára kell figyelnem hogy felvegyenek másik suliba.

Mit tegyek?

Mindennap reményteljesen kelek fel hogy a mai nap más lesz de mindig csalódok..



2018. aug. 25. 03:20
 1/3 anonim válasza:

Ahogy igy elolvastam ..úgy 15éves lehetsz . Bár ez nem számit ,csak elég kiábránditó ,hogy mindenhol szomorú tiniket látni .

A barátnödről annyit ,hogy még fiatal vagy ,lesz elég ...A szülők meg általában nem értik meg a saját gyereküket ,ami elég kiábránditó hiszen nekük kellenne ugymond megvédeniük a gyereküket a nagybetűs világtól. Szerintem ha úgy érzed nem ért meg senki akkor egy olyan embert próbálj keresni az életedben aki egy biztos támpont. Ez lehet egy sima barát vagy rokon ,illetve családtag .

2018. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, én is úgy érzem, hogy senki nem szeret. Gyakran kering az öngyilkosság a fejemben, de nem tudnám megtenni. Folyton csalódok a barátaimban, úgy érzem nem szeretnek. Mindennél jobban vágyom egy barátra, akivel mindent megbeszélhetek. Ha akarod beszélgethetnénk :)
2018. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keress barátokat.Minden ember méltó a szeretetre.Ismerkedj Facebookon,élőben,vagy bárhol,nagyon jól tud jönni valaki akire támaszkodhatsz.Ha úgy érzed,nem javulnak a dolgok,Kedves Kérdező (illetve a második válaszoló),akkor nyugodtan írj nekem priviben,beszélgethetnénk :)
2018. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!