Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » MondoCON-on lehet ismerkedni?

MondoCON-on lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Már négy éve járok MondoCON-ra és nagyon sok emberrel, akit ott ismertem meg a mai napig tartom a kapcsolatot. Az érdekelne, hogy pasizni is lehet-e. Nektek már sikerült, vagy mi ezzel a tapasztalatok?

Valaki jön a most őszire? Ha igen kikkel és mibe lesztek? (pl.:én mindig barátnőmmel megyek és hozzácsapódunk másokhoz)


UI.: ha valaki lát majd egy alacsony, sötétbarna váll fölé érő hajúlányt, aki piros-fekete kimonót visel kitsüne maszkkal az én leszek :)



2018. aug. 26. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
A kedvedért a következőn ott leszek ;)
2018. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Négy éve probálok kijutni de szerintem kint leszek.

Frufrus fenékig érö sötétbarn hajammal könnyen megtaláltok :D

2018. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam con-on, de tervezek menni :) A nyárira is mentem volna, de az ismerős akivel mentem volna kiderült hogy nem tudj jönni, egyedül meg nem lett volna akkora buli. De remélem az őszi összejön :)
2018. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves #4-es! Kérlek ne általánosíts, én csak szeretnék olyanokkal ismerkedni, akiknek hasonló az érdeklődési köre, mint az enyém. És soha az életbe nem próbálkoznék olyannál , akinek párkapcsolata van.

Ja, és sok boldogságot nektek, biztos szereted, ha ennyire véded! :D

2018. aug. 27. 16:12
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Lehet hát! Én annyi cuki párt láttam már, meg eleve ha könnyen leállnak egymással beszélgetni az emberek, akkor simán lehet hogy több is lesz.


Keressetek egy alacsony, rövid kék hajú, kicsit Rem-nek kinéző lányt egy Óriás sárga levéllel a kezében? :3

2018. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
"barátkozás" LOL
2018. aug. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, lehetséges.

És termesztésen a gyik-en is lehet. Meg másutt is.


Egyébként a frufrus fenékig érő sötétbarna haj hangzik a legjobban az itteni "kínálat" közül. :3

2018. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a pasizásról nem tudok nyilatkozni, de csajozni azt lehet xD Én vagy Present Mic vagy EraserHead leszek~
2018. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Inkább ne... tapasztalat..
2019. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dude, no.
2019. szept. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!