Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az anti-alkoholistákat miért...

Az anti-alkoholistákat miért zavarja ha mások alkoholt isznak?

Figyelt kérdés
Akik nem betegség miatt nem isznak alkoholt, azokra gondolok.
2018. aug. 27. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem iszok soha és nem zavar, ha valaki iszok a közelemben, csak legyen kulturált, fogja vissza magát.
2018. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ezt inkább fordítva vettem észre, mikor a kedves piások majdhogynem pajszerral tolnák le a torkán az alkoholt valakinek, aki nem iszik.

Én nem vagyok absztinens, de megvan az a mérték, amitől jól érzem magam és annál több nekem nem kell. Még ezt sem bírják sokan tiszteletben tartani, inkább el se képzelem, mi lenne, ha egyáltalán nem innék.

2018. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nem az zavar, hogy iszik, hanem a következményei.

Éljen egyedül, igya le magát otthon.

Se a csalládot, se a szomszédokat, sem pedig az idegeneket ne zavarja/zaklassa.

Okádjon otthon a nappalijában, ne a bejáratunk elé.

2018. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem az zavar, hogy más iszik, hanem az, ha 1, nem tudja mennyi a határ számára; 2, megelégszik a "Malaga V**ga" kaliberű cefrékkel is, majd utána megy a nyavajgás, hogy idővel neki milyen betegségei lettek. Na ezek a problémák.
2018. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Az nem zavar, ha valaki iszik (szíve joga), csak tudja a mértéket, mert a részeg embertől akár nő akár férfi az illető undorodom és az ilyen társaságból is azonnal állok fel amint elkezdődik a lerészegedés.
2018. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Mert szar lesz a hangulat, mikor valaki lebutítja magát, és nem lehet beszélgetni vele, mert csak csillogó szemmel kuncog.
2018. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Engem az nem zavar, ha valaki iszik, engem az zavar, ha valaki mértéktelenül iszik. Mivel ilyenkor a viselkedése kihat rám, az egész társaságra és a hangulatra is. Valamint az is nagyon zavar, ha valaki rám akarja erőltetni, hogy igyak. Tudom magamról, hogy sokkal felszabadultabb vagyok józanon, mivel az alkoholt nem bírja a szervezetem, és már néhány kortytól is rosszul vagyok. Azonban vannak emberek, akik miután ezt normálisan elmagyaráztam nekik, akkor is erőltetik és a végén még én vagyok a "hangulat romboló" és "nem tudom, hogy kell szórakozni". Pusztán azért, mert nem iszom vele a nagyapja házi főzésű etil alkoholjából.
2018. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekel ha valaki iszik,de a részeg társaságot nem szeretem. Mikor senki se tud járni,mindenki a következményeket mellőzve viselkedik és beszél velem/mással vagy csak szimplán fekve okád,az kicsit sem szimpatikus.
2018. aug. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én egy gyógyult volt alkoholista vagyok, engem nem zavar, ha más iszik, végülis nem az én pénztárcám bánja :)
2018. dec. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Soha nem iszom alkoholt és alapvetően nem zavarna, ha más iszik. Az alkoholizálók viszont nem bírnak leszállni rólam és állandóan nyaggatnak a szokásos kérdésekkel: miért nem iszol, na de miért, hát kóstold meg, nem olyan rossz, próbáld ki.

Épp az ellenkezőjét tapasztalom a kérdésnek...

2021. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!