Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te lenézed, semmibe veszed,...

Te lenézed, semmibe veszed, nem tiszteled a kövér embereket?

Figyelt kérdés

Kicsit durván hangzik, de én ezt érzem.


Alacsony vagyok és kövér, de néhány éve normál testalkatú voltam.

Akkor nem éreztem ezt, szóval biztasan van valóságalapja.


Mondd el a véleményed az alacsony kövér férfiakról.



2018. szept. 1. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Én inkább csak nem értem őket.

Amióta az eszemet tudom, sporttal és edzéssel tartom karban a testem, az általam űzött sportokban igyekszek a legjobb teljesítményt nyújtani és ez esztétikailag is meglátszik. Büszke vagyok rá amit elérek és nem nagy tőle az arcom.

Jó ez nekik, hogy tisztában vannak vele, hogy a testük olykor még a napi teendők elvégzéséhez is teljesen diszfunkcionális? Hogy a tükörből egy hájpacni tekint vissza rájuk? Hogy az embereket akarva-akaratlanul undor fogja el őket látván? Ha nem, ha tudják ez egy probléma, miért nem tesznek ellene? Miért keresnek ostoba kifogásokat ahelyett, hogy kezükbe vennék az irányítást?

2018. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

Én azt nem szeretem, hogy kiprovokálják maguknak (tisztelet a kivételnek), azt hogy lenézzék, szánják őket......

Mindenki hibás, es rossz, mert a kövér emberek SZERINT rosszul néznek rá az emberek, de ők semmit nem tesznek azért, hogy ne legyenek kövérek....

2018. szept. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem semmi közöd hozzá, hogy kinek milyen a testalkata. Úgy szép mindeni, ahogy van. Szerintem sokkal boldogabb a telt testalkatú ember, mint az, aki csak saját magával foglalkozik.
2018. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Miért nézném le, a tisztelet meg mindenkinek kijár.

Az persze azért árnyalja a dolgot, hogy nem értem miért nem tesz ellene.

Ha az egészségügyi dolgot leszámítom, mert az nehezen vagy nem kezelhető, akkor már csak akarati kérdés, persze ezt nem tudhatom.

Meg azért, mint a Te esetben is a túlsúly kialakulása nyilván önértékelési változást (érzékenység még valós ok nélkül is úgy érzed, hogy diszkriminálnak) is hoz.

2018. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Úgy vagyok vele, hogy az evés is csak olyan amit túlzásba lehet vinni, és mint a legtöbb ilyen ezzel is csak valami lelki problémát kompenzál az ember. Emiatt nehezebben kezd mozogni, majd jön a megjelenésével kapcsolatos komplexusok sorozata ami miatt kimozdulni sem akar, végül aztán ezt is evéssel vezeti le... Olyan ez mint az összes többi függőség. Előbb-utóbb mind meglátszik valahol. És a legtöbb ember nem szívesen vállalja fel kifelé sem a komplexusait, sem a függőségeit, mert ez a gyengeség jele nálunk. Tehát azok akik szerinted lenézik a kövér embereket valójában annak örülnek, hogy rajtuk ebben a formában nem látszik meg ha bajuk van az életben. Nem tudom, te lenézed azt aki rágyújt, vagy többet iszik mint kellene, a felfújtra kigyúrt embereket, a karikásszemű telefonnyomkodókat, a vásárlásmániás divatőrűlteket? Ez pont ilyen. Mindenki azt hiszi, hogy mások vele foglalkoznak, de senki sem foglalkozik mással csak saját magával.
2018. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

Nekem nagyon ellenszenvesek.

Olyanok, mint a politikusok, bankárok, ilyesmik. A világ összes pénze sem lenne elég nekik, kapzsi, pazarló, mindenen átgázoló, gátlástalan, jellemtelen emberek.

A kövérek ugyanez, csak ők nem a pénzt hajtják, hanem az ennivalót. Tömik magukba, mintha nem lenne holnap, mások meg éheznek. Undorító.

2018. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Lassan kifogy a hal az óceánból,kiírtják az összes fát, hogy legyen termőföld a haszonállatoknak, amik lyukat finganak az ózonrétegbe, csak hogy ez a sok köcsög meglegyen 100 kiló.
2018. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Igazad van kérdező. Egyáltalán nem tisztelem őket. És most nagyon finoman fogalmaztam. Különben te tiszteled magadat? Röhej.
2018. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Én a duci nőkkel nem tudok mit kezdeni hapsiként: állandóan kihúzom valahogyan náluk a gyufát. Nem tudom megérteni, talán idegesít az állandó pozitív szemléletük, amit sok esetben csak páncélként használják...
2018. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Elég baj ez, hogy itt tartunk. Felcìmkézzük az embereket, hogy ez ilyen, meg ez olyan. Miért kell különbséget tenni az emberek között?


Mások iránti szeretet abban mutatkozhat meg, ha fel tudunk nézni rájuk, nem pedig lenézni őket.

2018. szept. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!