Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen egy munkásszálló olyan...

Milyen egy munkásszálló olyan emberek válaszát szeretném aki őszinte és nem kötekedős 22 éves fiú vagyok elég visszahúzódó főleg idegenekkel szemben az élet előtt állok?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Általában szar. Vannak jó munkásszállók is, de ott 100.000-től kezdődik a havi bérleti díj.
2018. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
É
2018. szept. 2. 13:50
 3/12 A kérdező kommentje:
Én arra lennék kiváncsi milyenek az emberek és az alkalmazkodás
2018. szept. 2. 13:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Az emberek lopósak, ivósak, ordibálósak, erősen hiányos a fogazatuk, kopaszodnak, sörhasuk van, szőrösek és csak nagyon alapszinten tudnak olvasni. Pozitívum, hogy a rabszolgamunka úgy lefársztja őket, hogy többnyire csak csendben fekszenek.
2018. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem ismered a munka- és lakótársaidat, ne adj kölcsön pénzt senkinek. Amíg nem tudod, hogy milyen emberekkel vagy körülvéve, addig ne menj el velük inni. Ne engedj a csoportnyomásnak rizikós helyzetekben. Ne csak a saját, közvetlen munkatársaiddal tarts jó viszonyt. Járj be a városba, ismerd ki magad. Próbáld azonos időbeosztásúakkal egy szobába kérni magad.
2018. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Amelyikben én voltam ott állt 1 hétig a húgy a piszoárnál. (csak 1 hétig voltam).

+ van 1-2 cigány a rosszabbik fajtából mindenhol

2018. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és ez hol volt?
2018. szept. 2. 18:13
 8/12 A kérdező kommentje:
de tűrhető nem kötekedősek? Nem kezdenek ki olyannal akinek először van fő állása és sok mindent nem tud? Én pl főzés. Haggyák a másikat érvényesülni?
2018. szept. 2. 18:14
 9/12 anonim ***** válasza:
akik elmennek más városba dolgozni, a normálisabb rétegből származók albérletbe mennek. A szállóra általában az alkoholista, nincstelen, szegény, mindenhonnan összeszedett embereket rakják be.
2018. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó, de mi van azzal, aki normális és nincs pénze albérletre és hátrányos helyzetben van és jobb megélhetés reményében megy dunántúlra
2018. szept. 3. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!