Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen egy munkásszálló pl....

Milyen egy munkásszálló pl. Székesfehérvár, Kecskemet Zalaegerszegen?

Figyelt kérdés
Aki tud válaszolni a kérdésemre az legyen szives! Csak komoly válaszok érdekelnek , hülyeségekre nem vagyok kiváncsi .
2018. szept. 2. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehérváron voltam a VT rév szállóban. Full full szoci az egész, de amúgy korrekt csak ősrégi bútorok, régi nagymama szag. Élhető, van konyha fürdőszoba szintenként, nem szép attól még nem koszos vagy ilyesmi.
2018. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2-4 ágyas szobák, közös helyiségek, közös mosdó, fürdő, közös konyha, mindenki más műszakba jár, ezért pihenés nehézkes, nem biztos, hogy olyanokkal kerülsz egy szobába, akik alkalmazkodni akarnak, vagy mindennap fürdenek. inkább negatív , mint pozitív.

Ha ismerőssel mész és egy szobába kéritek magatok, úgy elviselhető.

2018. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és ilyen mindenhonnan jött emberek közt kevés a bizalom, gyakori a lopás és az alkoholfogyasztás.
2018. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak megkérdeztem milyen mert az élet előtt állok
2018. szept. 3. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!