Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én vagyok az egyetlen akinek...

Én vagyok az egyetlen akinek semmi kedve nincsen az úgymond "partizáshoz" fiatalként?

Figyelt kérdés
Most néztem meg az egyetemem gólyatáboros videóját, amiben mindenki táncolt, rengeteg féle-fajta program volt, bulizás, mindenki mosolygott jól érezte magát stb. Nekem az egészről annyi jutott eszembe hogy " ember de rohadtul nincs ehhez kedvem". Sokszor van ilyen de eddig akárkinek elmondtam nem értette amit mondok, nem értett velem egyet. Én lennék az egyetlen ilyen? Mindenki más ilyen hú de extrovertált rajtam kívül?

2018. szept. 2. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik,ne végy részt.Nincs ebben semmi extra :).
2018. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez oké de már befizettem és holnap lesz konkrétan az indulás, és most kezdek rájönni hogy mennyire nem nekem valók az ilyen események. De annyira unszolt mindenki hogy ne hagyjam ki mert itt ismerkedek meg mindenkivel, hogy végül vettem jegyet :/
2018. szept. 2. 20:36
 3/11 anonim válasza:
Ne görcsölj rá, ha nincs hozzá kedved akkor nem kell "partiznod".Sodródj az árral!(ezt nem úgy mondom, hogy idd magad részegre)A végén még lehet valami jó is kisül belőle!
2018. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elmész megnézed,ha szar,akkor meg haza mész.Bár ha megsem próbálod,nem tudhatod,még az is lehet,hogy tetszeni fog (egy része akár).
2018. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek kérdező. Ugyan ilyen vagyok Én is. Egyszerűen nincs kedvem a bulizáshoz, ahhoz, hogy "jól" érezzem magam. Számomra ez csak szenvedés. Nem nekem találták ki ezeket a komolytalan programokat, ahol minden a vidámságról szól, a barátkozásról, ismerkedésről. Néha kimegyek haverommal meginni valamit. Nekem ennyi bőven elég. Nem vágyom társaságra. 10 évesen voltam Én is táborban, akkor még nem volt kialakulva nálam ez a szociális fóbia, szélsőségesen introventált tulajdonság.
2018. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is introvertált vagyok. Oké, van egy-két ember a világon, akivel szeretek iszogatni, beszélgetni, olykor táncizni, de elmenni ilyen baromi nagy bulikba, meg ilyesmi, azt nem. :)
2018. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap értem haza gólyatáborból.

Végig ittunk. Végig táncoltunk, szólt a zene. De értelmetlennek láttam az egészet. Persze bejátszottam hogy milyen jó volt, nem akarok kilógni meg nem akarom hogy negatívan könyveljenek el. De inkább taktikai okokból mentem el, meg maradtam. Sajnos nem azért mert annyira élveztem volna.

Ez van. Haverokkal másféleképp buliztunk mindig. Azt élveztem. De az értelmetlen semmitmondó dolgok nem tudnak lekötni. Pedig extrovertált vagyok. Szívesen beszélek, elvagyok az emberekkel. De azt se lehet értelmes tevékenység nélkül sokáig húzni.


Szóval nem vagy egyedül.

2018. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó 3, olyan jól leírtátok azt hogy mit érzek az ilyenekkel kapcsolatban, barátokkal nagyon szívesen elmegyek inni bármikor, de így sok ismeretlen ember közé 4 napig szar zenére berúgni és táncolni...nem nekem való. De megfogadom a tanácsot és sodródok az árral hátha lesz valami jó is az egészben :D
2018. szept. 2. 20:54
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én is lúzer vagyok.
2018. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

Legalább az emberek 30%-a ilyen introvártált, és vagy utálja, vagy teljesen kimeríti a bulizás.


Őket nem veszed észre? Persze egy buliban meg pláne nem, mert NEM MENNEK EL!! De attól még léteznek 😃 pont úgy, mint te! Vagy te valami feltűnősködő extrovertált életet élsz?


Szóval érted... nem várhatod el az intróktól, hogy látszódjanak, pont meg kellene értened, ha te is az vagy 😃

2018. szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!