Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek előfordult már, hogy...

Veletek előfordult már, hogy vadidegen emberek rátok integettek?

Figyelt kérdés
Ma történt velem egy ilyen eset, egy villamosmegállóban álltam, vártam a járatomat, de közben egy másik járat kocsija is megérkezett. Egy nagyobb diákcsoport volt rajta, ez eddig nem is lett volna különös, viszont amikor elindult a villamos, az egyik lány az ablakból integetett nekem, mintha régi ismerősök lennénk, és épp búcsúzkodnánk. Amennyire láttam az arcát, egyáltalán nem volt ismerős nekem, ezt erősíti, hogy az adott iskolában nincsenek is ismerőseim (az iskola ünnepi egyenruháját viselték, így lehetett tudni, hogy honnan vannak). Szerintetek miért integethetett nekem az illető? Veletek történt hasonló?

2018. szept. 3. 22:27
 1/2 anonim válasza:
100%
Osztálykirándulásokon mindenki integet mindenkinek
2018. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mögötted állhatott az ismerőse
2018. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!