Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért érzek így?

Szerintetek miért érzek így?

Figyelt kérdés

Még gimis lány vagyok fél éve van egy barátom. Lassan szerettem bele (de mikor vele voltam szarnyaltam a boldogsagtol)

Aztan mikor beleszerettem nagyon jol ereztem magam.

Most megint elbizonytalanodtam picit de kitartok mellette.

Szoval a lenyeg hogy elottem volt neki egy lany akivel kavart.

Meg mikor mar velem IS kavart egyszer smarolt azzal a csajjal es nagyon szarul esett sirtam is akkor most is felve gondolok ra vissza de valahogy ugy erzem hogy jo hogy megtortent. Talan azert mert erzem hogy mar megbizhatok benne? (Akkor is elmondta hogy smaroltak akkor is ha csak kavartunk)

Ugy erzem megerositette a kapcsolatunkat.

Egyebkent arra a lanyra mindjg nagyon nagyom feltekeny voltam a baratom miatt is meg az alakja miatt is.

Szoval szerintetek miert erzem ugy hogy jo hogy megtortent?


2018. szept. 5. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gimisként ezt csinálja egy srác, azt ott kell hagyni, akár mit is érzel iránta.Azt nem szabad egy percig sem magad mellett hagyni. Köszönj el tőle.
2018. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt:)

A kerdes nem ez volt:)

Legyszi tudnatok valaszt adni?

2018. szept. 5. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tudni? hogy lökött vagy és örülsz egy szamárszerepnek, fiatal lány létedre?
2018. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Miért kell ilyennek lenni? Ha nem tudsz normálisan válaszolni ne válaszolj. Ezen az oldalon segítséget lehet kérni.

Azt szeretném tudni hogy miért érzem azt hogy jó hogy megtörtént?

2018. szept. 5. 17:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert lenyomtad a vetélytársadat, és veled fogja a kan gyakorolni a fajfenntartást, a te génjeid öröklődhetnek tovább.

Ennél az ösztönös dolognál többet nem látnék bele.


Amúgy a tiniszerelmekbe nagyon jó beleélnünk magunkat. De majd ne feledd, hogy egy érett kapcsolatnak nem sok köze van a szerelemhez. Max 3, de inkább 1-2 év után elmúlik, utána már csak a szeetet marad úgyis, mint összetartó erő, meg a közös célok stbb

2018. szept. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!