Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális gesztus ha egy apa...

Normális gesztus ha egy apa folyton a (mar 16 éves) lánya combját simogatja? És ugyanez egy olyan felnőtt férfitól aki semmilyen rokonságban nem áll a lánnyal?

Figyelt kérdés
Lehet ezt a két esetben csak simán szeretet vagy szimpatia jeleként felfogni, vagy van valamilyen erotikus tartalma?
2018. szept. 5. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:

felfogás kérdése. van, akinek ez sok, még az apjától is, és biztos azt mondja, hogy "menekülj" meg hasonlók...XD


az is lehet, igaza van, és apu már párszor eljátszott a gondolattal...de ha megfelelően van kezelve a dolog, akkor nem fog tovább fajulni ez a dolog szerintem.

2018. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem.Nagyon nem.
2018. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy normális.
2018. szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Nem

2. Nem

3. Nem


A combsimogatás teljesen egyértelműen erotikus töltetű mozdulat.

2018. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi félreértehtő nincs ebbe...

Csak szeretet,olyan mint egy ölelés :D.

De igazából attól függ pontosan hol is...

Ha a belső combjánál feljebb az már eléggé khmm...

De ha csak simán a térdénél abba semmi nincs szerintem.

2018. szept. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nézőpont kérdése. Ha a lányt nem zavarja akkor miért ne, de később ebből lehet több is lesz nem csaka simogatás pl közös hancúrozás.
2018. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!