Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell beszélgetni?

Hogyan kell beszélgetni?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi voltam mindig egyedül játszottam, nincs testvérem, a szüleim se beszélgettek velem. Nem tudom, hogy hogyan kezdeményezzek beszélgetést. És ha társaságban vagyok, nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésbe, mert úgy érzem, nem tudok semmi értelmeset hozzáfűzni kb. semmilyen témához. Pedig nagyon szeretnék. Tudtok adni tanácsot?

2018. szept. 5. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Merülj el egy témában, amiről tudsz mesélni, amiről tudnak érdeklődni. Kérdezz, ha nem tudsz reagálni kérdezz a témával kapcsolatban.
2018. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy úgy érzed, hogy nem vagy elég fontos a többieknek? Hogy nem érdekelné őket a véleményed? Mert én pl sokáig emiatt nem mertem beszélgetni. Ha ilyesmi van nálad is akkor az segíteni tud ha jobban megfigyeled az embereket. És tudtosítod hogy a többségük tök jellegtelen hülyeséget szól hozzá a témához, és mégis megy a beszélgetés neki, nem? Akkor neked is menne. Sőt talán még sokkal okosabbat is tudnál hozzászólni mint ők.
2018. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha te beszélteted a partnereidet. Nyitott kérdések, amiket nem lehet egyetlen szóval megválaszolni

Mit..? Hogyan..? Miért..? Kezdetűek ilyenek.


Aztán úgyis visszakérdeznek, hogy És te?

De kb egyforma szinten menjen az infóáramlás.


Nagyobb társaságban sok a vita. Ilyenklr te is felvetheted a saját nézőpontodat, vagy kikérheted a véleményüket egy másik szemszögről a témával kapcsolatban.


Humor old meg mindent a végén...

2018. szept. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne gondold túl sokan semmi értelmes témáról nem beszélnek...Rengetegszer a napsütéssel kezdik a témát az emberek.Nem túl bonyolult idővel belejössz ebbe is.
2018. szept. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!