Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha volt öngyilkossági kísérlet...

Ha volt öngyilkossági kísérletetek, hogyan viselkedtek veletek utána, iskola- vagy munkatársak, családtagok, barátok (ha voltak)?

Figyelt kérdés
Csupán a tapasztalatok érdekelnek, több nincs mögötte:)
2018. szept. 5. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
szuleim es tesom tudtak csak rola. nem volt annyira komoly, h tenyleg eletveszelybe kerultem volna, de a gondolat ott volt mogotte es szetintem csak ez szamit. apamon kivul nem nagyon vette egyik sem komolyan.
2018. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud róla senki, anya csak azt tudja, hogy 1x 21órát aludtam.

Szóval a környezetem ugyanolyan, de én eléggé megváltoztam. Bölcsebb lettem, sokkal.

2018. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Nem volt öngyilkossági kísérletem, nem észleltem ennek okán változást a környezetem viselkedésében. :)
2018. szept. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2018. szept. 6. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól kezelték, és ez sokat segített. Majdnem mindenki természetesen állt hozzá, nem hozták fel mindig, de nem is kerülték a témát. A barátaim megértették. A tanárok is. Egyedül anyám nem. Mindenki más kifejetetten pozitív csalódás volt.
2018. szept. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cute_Psychopath válasza:
67%
Több öngyilkossági kísérletem volt. De amikor ténylegesen élet-halál között voltam arról igazából csak a családom és egy-két ember tudd. A kórházban az ápoló nő még nevetett és viccelődött is rajta, anyuek akkor mondhatni megijedtek, de aztán utána márcsak arra volt jó ez az egész hogy veszekedéseknél a fejemhez lehessen vágni.
2018. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jdfGabrella ***** válasza:
A második hozzászóló már leírta a tapasztalatomat.
2018. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem nem volt, de ha lett volna akkor tuti röhögtek volna rajtam :(
2018. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthon nem igazán értették a helyzetet, anyámon kívül. Suliba csak annyit tudnak hogy pszichiátrián voltam, azt nem hogy miért :D
2018. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!