Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ezzel a helyzett...

Mit csináljak ezzel a helyzettel? Unom már az életet, hogy mindig ilyen lehetetlen helyzetekbe hoz, belefáradtam.

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni. A nyáron külföldön voltam és megismerkedtem egy lánnyal és egy sráccal. Nagyon jóba lettünk, és úgy éreztem hogy a lány és köztem is kezd kialakulni valami (Aztán lehet megint csak képzelődtem, de amikor már négyszer hozza vel hogy találkozzunk majd, ki az aki nem bizakodna? Sosem volt még barátnőm.). Mikor mindneki hazatért, beszéltem a lánnyal, mondtam hogy szeptember végén ráérek már hétvégén és találkozhatunk, a konkrétumokat majd megbeszéljük ha tudok biztosabbat. Nagyon lelkes volt, örült neki. Beszélt a másik sráccal, akinek említette hogy majd találkozunk, erre a srác rámír hogy ha nekem jó akkor talán ő is tudna jönni.


Most ebből hogy jöjjek ki jól? Ha írom neki hogy én csak a lánnyal szeretnék találkozni, akkor lehet megsértődik, vagy ha megkérdi a lány hogy miért nem jön, megírja neki hogy én azt akartam hogy ne jönnön. Ha mondom hogy persze, találkozzunk hárman, semmi gond, az meg egy hatalmas hazugság és így semmi kedvem nem lenne elmenni, és a lány is azt fogja gondolni hogy nem érdeklődöm komolyan, csak mint barát.

Ti mit tennétek? Nem elég a gondom, alapból kivagyok idegileg, fogalmam sincs mihez kezdjek az életemben, kicsit kezdtem beleélni magam hogy talán lesz valami, soha senkitől nem kaptam még ennyi pozitív visszajelzést, erre megint jön a csavar a végén. Megírom neki hogy oké akkor találkozzatok ha akartok, aztán letiltom mind a kettőt és bejelentkezek egy pszichológushoz. 24/F


2018. szept. 6. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én inkább el se mennék. Amúgy is csak barátként tekint rád a lány.
2018. szept. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És akkor próbáljak meg ezek után megint ne cigizni, de szerintem a nyugtatóra való ivás lesz a következő, azt még nem próbáltam.
2018. szept. 6. 17:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb az egyenes beszéd, mondd meg a srácnak, hogy bepróbálkoznál a lánynál. És a lánynak is mondd meg, hogy kifejezetten randizni akarsz vele. Ez egy tiszta helyzet, mindenkitől egyből megtudod, mi a pálya, és nem kell nyugtatóra piálni.
2018. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Meg is érdemled. Úgy sajnáltatod magad, mint egy balfék. Ja, az vagy.
2018. szept. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24 éves vagy felnõtt, és ilyeneket akarsz csinálni? örülj neki hogy legalább barátaid vannak és élvezd ki az életet amíg lehet.
2018. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vihar a biliben, teljesen ok nélkül drámázol. Hová sietsz? Találkozzatok "tét nélkül", akár hárman, aztán szépen hagyd alakulni a dolgokat, marhára ráérsz, egyelőre jóformán nem is ismered a lányt. Vagy esetleg embereld meg magad és kövesd a 3. válaszoló tanácsát, igaza van. Ez a a dráma és önsajnálat, nyugtatóra ivás, mint problémamegoldás konkrétan a szánalom alja.
2018. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen ez kvára gáz amit tolok, de nem lesz itt hármas tali, megmondom ami a valóság és ennyi, nem fogok megint becsicskulni és játszadozni.


#6 Időm lehet van még, de türelmem az nincs, az éveken át tartó türelmességnek meg szánalmaskodásnak itt most vége van.

2018. szept. 6. 18:21
 8/12 anonim ***** válasza:

"Beszélt a másik sráccal, akinek említette hogy majd találkozunk, erre a srác rámír hogy ha nekem jó akkor talán ő is tudna jönni."


Na ezt most tisztázd a csajjal, hogy ez randi vagy se. Mert ha randi, akkor a csajnak mond el, hogy lenne egy gyertyatartótok. Akkor a csaj beszéljen a haverotokkal,hogy nem azért mondta neki, mert őt is látni akarja. Ha a haver megtudja, hogy ez randi, akkor nem lesz gáz, biztos megérti.

2018. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az lesz, hogy először a csajt kérdezem meg hogy akar-e csak kettesben találkozni, ha nem, akkor egyértelmű a helyzet és akkor ennyi volt. Ilyenkor mindig olyan negítívan állok hozzá mindenhez, és ezzel sajár magamat idegelem a semmiért, de eddig mindig csak ez a forgatókönyv jött be, hogy nagy büdös lófsz nem lett soha semmiből.
2018. szept. 6. 19:37
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs velem minden rendben hogy így reagáltam ezt le, elnézést kérek. A pszichológuson viszont komolyan gondolkodom.
2018. szept. 6. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!