Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan mondjam meg az ismerőse...

Hogyan mondjam meg az ismerőseimnek h lett snapchatem?

Figyelt kérdés
Lett snapchatem és nem tudom h mondjam meg az ismeroseimnek/barátaimnak h lett és hogy adjanak magukhoz vagy fordítva. Van 2 messenger csoport amiben benne van kb 7-7 lány, és nekik szinte mind van és hogy mondjam meg nekik h lett, személyesen vagy inkább beírjam a csoportba ? És hogyan? Mit mondjak/Mit írjak?

2018. szept. 8. 09:48
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia.

Szerintem ezt túlbonyolítod :) hol beszéltek többet? Chaten vagy élőben? Ha személyesen mondod sokkal jobb, mert egyből tudnak rá reagálni es akár fel is tudjátok egymást venni :)

Egyszerűen, odamész és jön a beszélgetés " van nekem is snapchatem már azon is tudunk beszélni. Felvesszük egymást?" Szerintem egyszerűen es természetesen :) nem fogják leharapni a fejed :) sok sikert :)

2018. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg azt, hogy mi a snapchat nevük, mivel neked is lett, és szeretnéd hozzáadni őket. Csoportba is jó, úgy se nagy dolog. :D
2018. szept. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
erre csak én nem értem, miért parázol rá?:D azt hittem, én vagyok a világ legfrusztráltabb embere, de úgy tűnik, mégse..
2018. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!